موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
جواب بدیدید دیگه
(08-02-2015، 12:56 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان از ایرانسل برام پیام اومد که نوشته(یک هدیه ویژه برای شما ،برای فعال سازی یک پیام بدون متن به 7000 ارسال کنید)جریانش چیه؟؟ Huh.gif Huh.gif Huh.gif

یکی از بچه ها فعالش کرده مثل اینکه مکالمه رایگانه میده به عنوان هدیه
من دلتنگ اپ هستم.برداشتن امتیازگیری Sad.gif
(08-02-2015، 12:48 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برنامه *780#کد شانسو ک میزنیم چرا مینویسه نامعتبر ؟؟

خوب یا قاطی کرده یا برنده نشدی
(08-02-2015، 12:56 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان از ایرانسل برام پیام اومد که نوشته(یک هدیه ویژه برای شما ،برای فعال سازی یک پیام بدون متن به 7000 ارسال کنید)جریانش چیه؟؟ Huh.gif  Huh.gif  Huh.gif

طرح هدیه 20 دقیقه مکالمه رایگان ایرانسلی با انجام10دقیقه مکالمه فعال شد
(08-02-2015، 01:11 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره دیگه دورش تموم شد
(08-02-2015، 01:11 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا من که هنوز پابرجا هست  Biggrin.gif
ده دقیقه مکالمه میکنی که پول ده دقیقه ازت کم میشه بعد مینونی ادامش بیست دقیقه رایگان صحبت کنی
به در عاشقای پیج میخوره Biggrin.gif Biggrin.gif
asma ,دیونمون‌نکن من‌صبح‌امتیاز گرفتم.... :| مگع مبشه؟ شوخی‌مینمایی؟
پس بدرد نمیخوره...بازم خدا پدر 4619 رو بیامرزه سه بار 90 دقیقه Undecided.gif