موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اینم کد من هرکس میخواد بزنه

k 1811554506

اس کنه به 203060
ای بابا این همراه اول کشت ما رو هرجا میریم این کداش میبینیم  Biggrin.gif دیروز رفتم تولد پسر عمم میگه بیا کد منو بزن داستانش اینه شارژ میده همراه اول  Tongue.gif Biggrin.gif
(06-02-2015، 11:29 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 11:21 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برای خرید بسته ۲،۵ گیگ همراه اول چه کدی رو یاید بزنیم ؟

ظاهرا دوستان اومدن استادیوم ، فقط نیگا میکنن
خب جواب بدین دیگه

والا من بلد نیستم تا حالا هیچ بسته ای از ایرانسل و همراه اول فعال نکردم وگرنه جوابت میدادم رویا بلده  Tongue.gif Wink.gif
(06-02-2015، 11:21 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برای خرید بسته ۲،۵ گیگ همراه اول چه کدی رو یاید بزنیم ؟

خب *111*32# رو بزنی نشون میده بسته هارو
مجی منو مبفرستی وسط ؟؟؟ Biggrin.gif
*111*323#
نمیدونم چرا ولی همین کد *111*323# به من 5، 5 گیگ داد ده تومن
Biggrin.gif
(06-02-2015، 11:52 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی منو مبفرستی وسط ؟؟؟  Biggrin.gif
*111*323#

آره دیگه بیا وسط کسی هم که نیس Biggrin.gif Tongue.gif Tongue
(06-02-2015، 11:55 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 11:52 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی منو مبفرستی وسط ؟؟؟  Biggrin.gif
*111*323#

آره دیگه بیا وسط کسی هم که نیس Biggrin.gif Tongue.gif Tongue

Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
تعجب میکنم هنوز اون دوتا سیمکارتم بسته های sms  مکالمه و نتش فعاله ایرانسل حذفشون نکرده  Biggrin.gif Tongue.gif
(07-02-2015، 12:06 AM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تعجب میکنم هنوز اون دوتا سیمکارتم بسته های sms  مکالمه و نتش فعاله ایرانسل حذفشون نکرده  Biggrin.gif Tongue.gif

شانس داری دیگه!!!