موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اینم از پرسپولیس که حداقل مساوی نکرد یه شارژ ببرم شانس ندارم
(06-02-2015، 06:30 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 06:15 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 03:37 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها امروز  به من های بای ندادن کیک دادن Biggrin.gif

سلام خوبی؟ یکی دو روز پیش گفتی از همراه اول اینترنت یه ماهه گرفتی. یه ماهه ۵ گیگ ۱۰ تومن گرفته بودی؟ کدش چیه؟

سلام
همون طرح یه ماهه 2،5 گیگ بود ولی 5،5 گیگ بهم دادن

ممنون لطف کردی...
(06-02-2015، 08:02 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم از پرسپولیس که حداقل مساوی نکرد یه شارژ ببرم شانس ندارم

خخخخ.منم برد پرسپولیس پیش بینی کرده بوودم..
(06-02-2015، 08:23 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:( گداها اعتبار بدید

اول بم بگو..با اعتبار چکار میشه کرد؟..
(06-02-2015، 07:30 PM)mohammad1115 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به من اعتبار بدین خیلی اعتبارم پایینه Sad.gif

بهت اعتبار دادم
(06-02-2015، 08:23 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:( گداها اعتبار بدید

ب توهم اعتبار دادم
نتیجه فوتبال چی شد؟
پرسپولیس باخت
سلام
بچه ها کد های همراه اول اگه با دائمی هم بزنید جواب میده
من الان امتحان کردم..
وای چقد بی عرضس این پرسپولیس!!
از ملوان بی دروازه بان باخت.