موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-02-2015، 08:04 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 08:02 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا دیگه به پیشکسوت و سرباز مملکت باید ش بیشتری برسه چون سرباز گناه داره  Biggrin.gif وای در پسوت خود نمیگنجم شرمنده آجی های من  Biggrin.gif

جناب کوروش عزیز دلبندم پسوت نه پوست

میگم در پوست نمیگنجم واسه همین دیگه اشتب تایپی بود
ده تا گوشی جلومه هم تایپ میکنم هم ش میگیرم  Biggrin.gif
من فقط از یاسین 4 تا گرفتم
همه این کد ها سالمه و شارژ میده به شرطی این که قبلا شرکت نکرده باشین..البته در بعضی مواقع بازم کد جدید میده...من هم رو امتحان کردم..واسه دوتا از سیم کارتام کلا 6 تا داد..و واسه یکی که تازه گرفتم هر 5 تا رو داد
وقتی میگه شما به این سوال پاسخ دادی باید چیکار کنم??
(04-02-2015، 08:02 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 07:50 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی تو بگو !! کدوم به تو داد?? 
به من هیچ کدوم نمیده گریه
1 به 84909 این داد بی بی

in hamuni nis ke dirooz kode tekrari midad??????
(04-02-2015، 08:04 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 08:02 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا دیگه به پیشکسوت و سرباز مملکت باید ش بیشتری برسه چون سرباز گناه داره  Biggrin.gif وای در پوست خود نمیگنجم شرمنده آجی های من  Biggrin.gif

نوش جونت داداش...من به شارژ نیاز ندارم..الکی میزنم.. Blush.gif

یعنی مایه داری دیگه؟چقد داری؟ Biggrin.gif
جواب سوال شهروند چی میشه؟
به من هم مسابقه شهروندی داد هم مسابقه یاسین. Biggrin.gif
همشون شارژ میدن که!!!
چطور نمیتونین بگیرین؟
اغا من اصلا نمیخوام پول شارز بدم مبخوای چیکار کنی؟

جواب لطفا