موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-02-2015، 10:57 AM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام . بچه ها نگاه کنیید ببینید 4619 از شما هم کم کرده ؟؟منظورم این هست که منی که 900 مگابایت اینترنت مجانی فعال کرده بودم الان که نگاه کرده دیدم فقط 300 مگابایتش داده

من 600 مگابایت کم کرده شده 0
سلام ب همگی
واسه منم مکالمه و اینترنتم زمان داره اما حجمش صفر شدهفقط پیام رایگان
:-):-)حجم مونده برامناراحت
سلام دوروزی اصن 4619 پیام ارسال ننمیشه یه سری دریافت شد فعالسازی انجام نشد!کسی این مشکل رو داره؟
(05-02-2015، 11:21 AM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوروزی اصن 4619 پیام ارسال ننمیشه یه سری دریافت شد فعالسازی انجام نشد!کسی این مشکل رو داره؟

دیگه نمیره و احتمالا نخواهد رفت چون دیشب برای خیلی ها صفر شده و ایرانسل دوباره نمی اید فعالش کنه
مرسی
هنوز 92 دقیقه وقت اضافه رو دارم ولی پامک و نت نتونستم فعال کنم ...راستی برنامه اپ چندبار کارت شارژ میده؟امکانش هست امتیاز به هزار رسید کارت بده؟
(05-02-2015، 11:29 AM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی
هنوز 92 دقیقه وقت اضافه رو دارم ولی پامک و نت نتونستم فعال کنم ...راستی برنامه اپ چندبار کارت شارژ میده؟امکانش هست امتیاز به هزار رسید کارت بده؟

بله وقتی به هزار رسید شارژ میده دوباره Dodgy.gif
(05-02-2015، 11:29 AM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی

هرچی شماره بیشتر داشته باشی میتونی بیشتر امتیاز بگیری
(05-02-2015، 11:02 AM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 10:57 AM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نامرد ایرانسل این اینترنت مفتیا ک با 4619 گرفتیمو داره پاک میکنه
من یه گیگ داشتم الن پونصد مگ شد در حالی ک اصا پنجا مگم مصرف نکردم

خواهشا بچه ها همگی پایه باشید تماس بگیریم 700 دلیل این کارشون رو بپرسیم حق ندارن هدیه ای که دادن پس بگیرن

ولی همین زنگ زدن ها باعث این اوضاع شد اعصاب همه اپراتور ها خراب شد
چرا مکالمه صفر شده؟!!!!!! Angry.gif Angry.gif Sad.gif
اره اونها هم خبر نداشته باشند و براشون مهم نباشه چندنفر زنگ بزنند همه چی به هم میریزه