موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
وای من فقط ضرر کردم.چرا هیچ کدوم به من نمیده گریه
(04-02-2015، 08:08 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 08:04 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 08:02 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا دیگه به پیشکسوت و سرباز مملکت باید ش بیشتری برسه چون سرباز گناه داره  Biggrin.gif وای در پوست خود نمیگنجم شرمنده آجی های من  Biggrin.gif

نوش جونت داداش...من به شارژ نیاز ندارم..الکی میزنم.. Blush.gif

یعنی مایه داری دیگه؟چقد داری؟ Biggrin.gif

نه زیاد ندارم...ولی استفاده ای هم ندارم...1000 دقیقه مکالمه رو فعال کردم نمیدونم باکی حرف بزنم... Shy.gif
(04-02-2015، 08:09 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اغا من اصلا نمیخوام پول شارز بدم مبخوای چیکار کنی؟

جواب لطفا

JS 1 be 8282
js 1
ولی بعدش میگه شما قبلا ب این سوال جواب دادی
لیلا js 1
(04-02-2015، 08:10 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 08:08 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 08:04 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 08:02 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا دیگه به پیشکسوت و سرباز مملکت باید ش بیشتری برسه چون سرباز گناه داره  Biggrin.gif وای در پوست خود نمیگنجم شرمنده آجی های من  Biggrin.gif

نه زیاد ندارم...ولی استفاده ای هم ندارم...1000 دقیقه مکالمه رو فعال کردم نمیدونم باکی حرف بزنم... Shy.gif

چرا مال من فعال نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif
(04-02-2015، 08:10 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 08:09 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اغا من اصلا نمیخوام پول شارز بدم مبخوای چیکار کنی؟

جواب لطفا

JS 1 be 8282

چقد شارز کم میکنه؟
مسابقه شهروندی کد میده ولی میگه شماره وارد شده اشتباه است...
وقتی میگه جواب دادی باید لغو کنم???
(04-02-2015، 08:10 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 1000دقیقه رو ندارم 
راستی کدهارو تست نکردم تکراری نباشه یه وقت  Biggrin.gifشماره هاشو که می بینم تکراری نیست چون حافظه عددیم میگه آشنا نیستن  Biggrin.gif