موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من همون اس خالی رو فرستادم  Biggrin.gifدیر دیدم پیامتو 
(07-02-2015، 02:02 AM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 01:54 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 01:51 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه کمک میخوام خواهش میکنم زودی کمکم کنید باید کد ملیمونو به یه شماره میفرستادیم تا ثبت بشه اون شماره چی بود ؟برا جلوگیری از قطع سیم کارت  Undecided.gif

272...البته اول یه اس خالی بهش بزن
اس خالی نه!   1  رو به انگلیسی  به 272  ارسل کن.

اره ببخشید حواسم نبود...1 رو باید بفرستی
فاطمه من فرستادم قبلا
اول میگه کد ملی بفرست
بعد میگه شماره شناسنامه بفرست
بعد میگه اگه شماره دیگه ای داری بفرست
خلاصه ترسیدم ادامه بدمو یارانمو قط کنن ، بیخیال شدم :))
(07-02-2015، 02:13 AM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه من فرستادم قبلا
اول میگه کد ملی بفرست
بعد میگه شماره شناسنامه بفرست
بعد میگه اگه شماره دیگه ای داری بفرست
خلاصه ترسیدم ادامه بدمو یارانمو قط کنن ، بیخیال شدم :))

از منم همین سوالا رو پرسید همه رو جواب دادم اخرم گفت مرسی از اعتماد شما خخخخ Biggrin.gifتازه شماره ی همه ی خطامو دادم  Biggrin.gif
سلام
اگه ایرانسلمو شارژ شگفت انگیز کنم میشه باهاش تو مسابقات شرکت کنم یا نمیشه ؟!
(07-02-2015، 02:36 AM)alireza25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اگه ایرانسلمو شارژ شگفت انگیز کنم میشه باهاش تو مسابقات شرکت کنم یا نمیشه ؟!

اره میشه
(07-02-2015، 01:51 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه کمک میخوام خواهش میکنم زودی کمکم کنید باید کد ملیمونو به یه شماره میفرستادیم تا ثبت بشه اون شماره چی بود ؟برا جلوگیری از قطع سیم کارت  Undecided.gif

Biggrin.gif ميگم مگه چي شده؟ من 7 تا سيمكارت دارم هيچكدوم رو ثبت نكردم مگه ميخوان جمع و جورش كنن؟ خبر تازه اي رسيده؟

دوستان؟ ج بديد شماها ثبت كردين؟؟؟ Dodgy.gif
مشترکان تلفن همراه می توانند با مراجعه به همه دفاتر خدمات تلفن همراه علاوه بر ثبت کد ملی ، برای تغییر مالکیت سیم کارت های خودهم اقدام کنند.چگونگی ارسال کد ملی : درباره مشترکان همراه اول ، کد ملی باید به شماره 8990 ارسال شود و برای مشترکان ایرانسل نیز عدد یک به شماره 272 پیامک شود تا این اپراتور اجازه وارد شدن را به سامانه ثبت کد ملی بدهد.
0212 آره باید ثبت کنی سیم بدون کد ملی تا یه مدت دیگه میسوزه 1 بفرست 272
سلام بچها اول زنگ بزنید 700 مطمعن بشین بعد کد ملی و بقیه اطلاعاتتون رو بدید از من گفتن بود Lightbulb.gif