موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
chera injuri shode in irancl???
yeki dar miyon mide
آقا این مسابقه 737604 همه کدهاش معتبر نیستن 
خدا خیرش بده هرکی گذاشت  Biggrin.gif
یاسمین خانم اینجوری ج طرفو بده نه با توهین  Biggrin.gif اعصاب خوردکنی نداره یه وقت میدن یه وقت نمیدن دیگه 
منم نزدیک به 1200 ضرر دادم
دوستان اینجوری نمیشه یه تیم تستر درست کنیم مثلا 60 نفر هر شب 2 نفر بزنن بعد به بقیه اطلاع بدیم
yasamin بیا مثه من شکلک گریه بزار گریه
(04-02-2015، 08:21 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حوصله ندارم با بقیه خطام بگیرم
دو تا 500 تمنی و یه هزاری از شهروند گرفتم
بسمه Dodgy.gif

500 ha ro ham emrooz gerefti????
دوست عزیز یاسمین نازنین وقتی کد شارژا رو گذاشت ساعت 6 امتحان کرد و گفت شارژ نمی دن نزنید پس دیگه وقتی الان بچه ها دارن امتحان می کنن تقصیر نازنین نیست وقتی گفته شارژ نمی دن نزنید خب شما هم می تونستید نزنید که شارژتون نره. آدم بخاطر شارژ که اعصاب خودشو خرد نمی کنه دوستِ من، منم فقط 2تا شارژ از شهروندی گرفتم بقیه رو هم امتحان کردم و شارژم پرید خودم خواستم امتحان کنم ببینم شارژ می دن یا نمی دن که ندادن Cool
مسابقه737604کدهاش تکرایه
لیلا شهروندت شارژ شد?? به منم کد داد ولی شارژ نشدن. گریه
(04-02-2015، 08:24 PM)sina.sa نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 08:21 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حوصله ندارم با بقیه خطام بگیرم
دو تا 500 تمنی و یه هزاری از شهروند گرفتم
بسمه Dodgy.gif

500 ha ro ham emrooz gerefti????

نفهمیدم سوالت چی هست
مدیر محترم یک تیم تستر قابل اطمینان تشکیل بده که تست کنند کدها را بعد اعلام کنند اینجوری هم نظم رعایت میشه و هم شارژهای همه بیهوده مصرف نمیشه