موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-02-2015، 08:37 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 08:36 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کی حرف بد زدم?? فقط دارم غصه میخورم  Undecided.gif

منظورم تو نبودی بارونی
کلی دارم میگم
من الان از 737604 
5تا کد گرفتم هیچکدومم 
معتبر نیست نباید به طرف توهین کنیم که
منم کلا امروز نزدیک 12 تومن شارژ گرفتم Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
۸۰۵۰۳ کدوم مسابقه هستش؟
(04-02-2015، 08:35 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها وقتی ش میگیرن شادن کلی قربون طرف که کد گذاشته میرن
حالا یه شب اینجوری شد طرفو بیچاره کردن   Undecided.gif اینکارو میکنید دیگه کسی جرات کد گذاشتن نمیکنه 

کوروش جان کسی مجبورشون نکرده بزنن
دعوت نامه هم واسشون ندادن که تشریف بیارید انجمن
خود من اون روزایی که ایرانسل شارژ میخورد شارژم از ۹ تومن رسید به دو هزار تومن
از هیچکسم گله ای نداشتم چون خودم خواستم
هر کی کد میذاره دستش درد نکنه ، اونایی هم که خیلی درگیر مال دنیا و شارژشون هستن بزارن بقیه سپر بشن ، اگه داد بزنن اگه نداد تماشا کنن
(04-02-2015، 08:40 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 08:35 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها وقتی ش میگیرن شادن کلی قربون طرف که کد گذاشته میرن
حالا یه شب اینجوری شد طرفو بیچاره کردن   Undecided.gif اینکارو میکنید دیگه کسی جرات کد گذاشتن نمیکنه 

کوروش جان کسی مجبورشون نکرده بزنن
دعوت نامه هم واسشون ندادن که تشریف بیارید انجمن
خود من اون روزایی که ایرانسل شارژ میخورد شارژم از ۹ تومن رسید به دو هزار تومن
از هیچکسم گله ای نداشتم چون خودم خواستم
هر کی کد میذاره دستش درد نکنه ، اونایی هم که خیلی درگیر مال دنیا و شارژشون هستن بزارن بقیه سپر بشن ، اگه داد بزنن اگه نداد تماشا کنن
داداش منم حرفم همینه بعضی دوستان دقت نمیکنن همینکه کد رو می بینن میزنن و انتظار دارن همون لحظه کد ش رو بده 
به حرفای کاربرا دقت نمیکنن که آقا این مسابقه رو تست کردم نداد نزنید اما کو گوش شنوا
خداییش از تابستون اینجام هم ضرر کردم هم سود اما سود هام بیشتر بوده 
رو برنامه برید جلو با دقت بزنید سود هم میکنید
بچه ها قصدشون اینه همه ش بگیرن وگرنه دوس ندارن که به بقیه ضرر بزنن و..........
شاید باورتون نشه ولی از اوش که اومدم این انجمن حدود 6ماه میشه شایدم بیشتر ولی کلی ش گیرم اومده 
شاید 500هزار تومن Lightbulb.gif
واس من ک فرقی نمیکنه چون پول ک ندادم شارژمم اگ رفت غمم نیس Biggrin.gif
دم اونایی ک کدارو میزارن گرم چ شارژ بده چ نده Heart.gif
بزا مسابقه جام شهروندی
اول
Ozv shahrvبه8282بفرستید بعدش js 1حتما شارژ میده
(04-02-2015، 08:44 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همینه
وقتی شارژ میگیرن نهااایتش به طرف یه اعتبار میدن
اما وقتی نمیده میخوان بابابزرگ طرفو از قبر بکشن بیرون که چرا نوه ات باعث شده شارژ من بپره
صف نذری نیس که هل میزنی واسه شازژ گرفتن ، اگه بده به همه میده اگه هم قرار به ندادن باشه به هیشکی نمیده
پس اگه شارژشون پرید تقصیر خود طماعشونه
فاطمه نداد ما همه کلی ضرر کردیم :(((
(04-02-2015، 08:49 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 08:44 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همینه
وقتی شارژ میگیرن نهااایتش به طرف یه اعتبار میدن
اما وقتی نمیده میخوان بابابزرگ طرفو از قبر بکشن بیرون که چرا نوه ات باعث شده شارژ من بپره
صف نذری نیس که هل میزنی واسه شازژ گرفتن ، اگه بده به همه میده اگه هم قرار به ندادن باشه به هیشکی نمیده
پس اگه شارژشون پرید تقصیر خود طماعشونه

آره والا