موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کدوماش شلزژژ میده؟ و الا ادمین فقط واسه ما یاسین رو فریتاد‌‌ اینم‌بهم‌نداد جریانش چیه؟ بقیه کد ها به کسامی که قبل گرفتن نمیده؟ و‌
من فقط از جام شهروندی تونستم 2تا بگیرم
بقیه رو هر چی می زنم میگه عضو نیستی هر چی هم روشی که قبلا برای گرفتن شارژ انجام می دادیم رو می زنم و کد می فرستم شارژ نمیده و همینو میگه Sad.gif
(04-02-2015، 07:26 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژو نمیدم؟
حق استفاده از آب و برق مشترک رو نداری
شکایت و شکایت کشی
بچه ها جوابش کدوم میشه؟آقا پول

بزن 
JS 1
وای خدا من کلی امروز ضرر کردم. کوروش تو که از قدیمیا بودی.. تو دیگه چرا .. مجی تو چرا گریه
ای خدا یا مرگ یا افاقه گریه  Biggrin.gif گریه
(04-02-2015، 07:27 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فقط از جام شهروندی تونستم 2تا بگیرم  
بقیه رو هر چی می زنم میگه عضو نیستی هر چی هم روشی که قبلا برای گرفتن شارژ انجام می دادیم رو می زنم و کد می فرستم شارژ نمیده و همینو میگه Sad.gif

پس اینم بگیر
واسه سیمکارتایی که تا حالا نگرفتن
OZV AGHLK به 8282
پاسخ به یک سوال و در آخر AK 777 به 8282
(04-02-2015، 07:28 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 07:26 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژو نمیدم؟
حق استفاده از آب و برق مشترک رو نداری
شکایت و شکایت کشی
بچه ها جوابش کدوم میشه؟آقا پول

بزن 
JS 1

سردار ! قبلا شما از شهروندی (تو ماه بهمن) گرفته بودی ؟؟؟
الان بهتون شارژ داد ؟؟؟
(04-02-2015، 07:27 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدوماش شلزژژ میده؟ و الا ادمین فقط واسه ما یاسین رو فریتاد‌‌ اینم‌بهم‌نداد جریانش چیه؟ بقیه کد ها به کسامی که قبل گرفتن نمیده؟ و‌

یک رو بفرس به 84909
بعد js 1

برای ش 500 هم 
1 به 80503
شهروندی بمن داد. قبلاهم گرفته بودم..کی گفت بش اعتبار بدم Biggrin.gif
من الان اون شارژ 500 تومنی رو گرفتم...البته قبلا هم گرفته بودم
همبن دو تاست