موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
واسه من هنوز فعاله خخخخخخ
ایرانسل بیا مال منم بگیر تا با دوستان هم درد بشم اما بدجور تلافیشو از سرت درمیارم Angry.gif Tongue.gif
(05-02-2015، 01:28 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 01:27 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه یکی برا منم بفرسته ممنونش میشم Wink.gif

Biggrin.gif

سعید میدونم که تو بلدی بیا به ما هم بگو دیگه. Biggrin.gif

یقه ی کرد رو بگیرید ، اون بلده اما نمیگه نامرد :))
وجدانن فهمیدین واس منم بگین
(05-02-2015، 01:34 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاقا بی غم تنها چیزی که دنباش نیستم فری نته  Biggrin.gif
من 32 دوتاشارژ گرفتم مرسی مجی و بقیه تازه 500ی هارو حوصلم نشد بگیرم Tongue.gif

یادم میاد یک روز گفتی فری نت یاد دارم. Undecided.gif
ماشالا به این همه پشت کار الان چقدر سیمکارتت شارژ داره هر روز میای میگی 30 تا 40 تا گرفتی. Biggrin.gif
(05-02-2015، 01:41 AM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه فری نت همون برنامه ای هست رو گوشی نصب میشه از اینترنت ایرانسل استفاده میشه فقط با opera کار میکنه و باید شارژگوشی صفر باشه ...اینو دارم

افرین همینه برای من توی خصوصی ارسال کن. Biggrin.gif
ایا دانلود هم میشه کرد باهاش؟ Huh.gif
سعید

هر نفر میتونه فقط 10تا سیمکارت به نام خودش داشته باشه...هر کدوم هم که یک جایزه داشته باشه کلا میشه 20تا Confused
پس بقیش از کجاست؟ Undecided.gif
از طریق خود برنامه اپرا فقط دانلود میشه سرعتش هم بدنیست...حسش نیست Biggrin.gif
(05-02-2015، 01:44 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید

هر نفر میتونه فقط 10تا سیمکارت به نام خودش داشته باشه...هر کدوم هم که یک جایزه داشته باشه کلا میشه 20تا Confused

من خودم دوتا دارم سه تا هم خونواده 5 تا ایرانسل با کمک دوستام میشن نزدیک 10تا.
الانم سیصد تومن ش ایرانسل دارم.
با برنامه اپ هم برای همراه اولم شارژ میگیرم.
قابل توجه دوستانی که اپ دارن اگه شارژ همراه اول بخرن یه پیام برای صاحب خط هم میره ولی اگه شارژ
ایرانسل بخرین نمیره.
تازگی هم رمز شارژ میده.
(05-02-2015، 01:44 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید

محمد من کلا 23 تا سیم کارت دارم فقط 9 تاش به نام خودمه بعد هر نفر باجایزه میتونه 10 داشته باشه نه 20 تا
منتشر شده در فیس بوق:

طرح ریزش ایرانسل
دوستان حواستون باشه
ایرانسل طرح های رایگان و لغو کرد
توجه دوستان ایرنسل بسته ی مکالمه 92 دقیقه رایگان را کنسل کرد الکی تماس نگیرین بخاطر یه سری آزارها که مردم با 700 داشتن تصمیم بر لغو بسته مکالمه 92 دقیقه گرفتن
(05-02-2015، 01:48 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید

محمد من کلا 23 تا سیم کارت دارم فقط 9 تاش به نام خودمه بعد هر نفر باجایزه میتونه 10 داشته باشه نه 20 تا

اها کلا 23تا داری؟میگم اشتباه نمیکنی؟ Biggrin.gif