موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچها زنگ بزنم به ۷۰۰ نت و مکالمه رو برمیگردونه؟
تازه اگه امتیازا رو بردارن مطمئنا مشتریاشون رو از دست میدن Biggrin.gif والا بخدا  Biggrin.gif الکی که نیست  Cool.gif
0212
گوشی که میخوام ارتقاش بدم اسمش gt-s5302 هست و اندرویدش 2.3.6 هست تو سایت های ایرانی که چیزی پیدا نکردم همشون رام اصلیش رو گذاشته بودن رفتم تو یه سایت خارجی کاستوم رام با اندوروید 4 گذاشته بود Biggrin.gif  دانلود کردم اما با ادین نمیشه فلش زد باید از طریق آپدیت جلو برم ولی گوشی ارور میده البته قبلا روتش کردم حس میکنم واسه اینه که روت کردم نمیشه آپدیت کرد حالا باید آنروتش کنم و باز آپدیت کنم خدا کنه بشه  Tongue.gif
(05-02-2015، 05:27 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212
گوشی که میخوام ارتقاش بدم اسمش gt-s5302 هست و اندرویدش 2.3.6 هست تو سایت های ایرانی که چیزی پیدا نکردم همشون رام اصلیش رو گذاشته بودن رفتم تو یه سایت خارجی کاستوم رام با اندوروید 4 گذاشته بود Biggrin.gif  دانلود کردم اما با ادین نمیشه فلش زد باید از طریق آپدیت جلو برم ولی گوشی ارور میده البته قبلا روتش کردم حس میکنم واسه اینه که روت کردم نمیشه آپدیت کرد حالا باید آنروتش کنم و باز آپدیت کنم خدا کنه بشه  Tongue.gif
نزني گوشي رو داغون كني رام اشتباه واسه سري ديگه باشه بزني يا واسه يه مدل گوشي ديگه يهو گوشي بريك ميشه بعد گردن توئه Biggrin.gif ميام لو ميدمت Biggrin.gif اين روت نيازي نيست زياد واسه آپديت كردن و اين چيزا....كلاك ورك مود نصب كن از طريق ريكاوري يعني آپديت بشه... اس و مدل گوشي رو دقيق بگو.
Samsung Galaxy Y Duos Lite GT-S5302؟؟؟؟؟؟؟

يا گالكسي پاكت؟ ويييييييييي از مال من بدتره كه خوشالمون كردي Biggrin.gif رعت نتم هم داغونه خيلي رو مخه Exclamation.gif
نه کاستوم رامش رو من تو یوتیوپ دیدم طرف نصب کرد مشکلی پیدا نکرد مدل گوشی گلکسی پاکت هست Biggrin.gif
اون کلاک ورک نمیدونم چیه Undecided.gif
سلام ب همه! من دیروزیاسینولغوش کردم بازالان پیام میده ازشارژم کم میکنه چیکارکنم؟ Sad.gif
سلام
مسابقه پیش بینی نداریم امروز؟
Be manam etebAr beDid khob :(
KodE sharj begId poste diGe nazarid enqad
berid pv beharfid
Yeki bem etebAr dad :)))))))