موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها من الان با آخرین لحظات نت رایگان اومدم که هر آن ممکنه بسوزونه :(
اگه بسوزونه مجبورم غیر قانونی بیام :(
(05-02-2015، 12:35 AM)iranaryaee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون دسته از کسانی که بسته رو دوبل گرفتن صفر میکنه ...

صفر نمیکنه ، بسته های دیگه ای که گرفتن رو میگیره و فقط باقیمونده بسته اول میمونه !
(05-02-2015، 12:09 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 12:06 AM)yasamin3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا که بازم کد اشتباه داد که میگه قبلا اشتفاده شده ای بابا ادمین جون مادرت نظارتت کجاست

Sleepy.gif  ای از دست شما - عزیز دل چرا متوجه نیستی شاید به تو شارژ نده ولی به یکی دیگه شارژ بده من که نمیتونم همه رو محروم کنم تاره ایشون لطف کرده و اومده کد گذشاته چون به فکر شما بوده وگرنه چه لزومی داره بیاد کد بذاره

(05-02-2015، 12:17 AM)ehsan6168 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خودم 2تا گرفتم 
یه ربع پیش Angry.gif
ادمين و احسان درست ميگن.من ساعت 6:53 عصر گرفتم.
(05-02-2015، 12:36 AM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخ پس تا چند ثانیه دیگه بسته های اضافی رو ایرانسل ازت میگیره Biggrin.gif
اینترنت منم صفر شده Sad.gif
(05-02-2015، 12:36 AM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غیر قانونی چیه...به منم بگو... Sad.gif من  اهل قانون نیستم Biggrin.gif
(05-02-2015، 12:27 AM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
500ی میده من الان گرفتم

از کجا گرفتی میشه راهنمایی کنی منم بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من ک نتشو نمیخوام بزا بگیره ولی مکالمه رو نگیرهگریه
(05-02-2015، 12:41 AM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظوزش نت فریه
(05-02-2015، 12:41 AM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه دادا برات تو خصوصی میفرستم آخه اینجا نمیشه توضیح داد