موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-02-2015، 03:01 PM)shadi-25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 02:53 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 02:47 PM)Sajad71 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا داد بی زحمت یه کمکی کنید

k 1380047524

خوب عزیز من هر کسی در این سایت همراه اول داشته کدهای خودشو یا دیگران زده و کسانیکه کد زدند دیگه نمیتونند کد کسی دیگه ایرا بزنند چون هر خط همراه اول میتونه یک کد رابزنه

برادر امثال من و آقا سجاد پیدا میشن که بخوان تازه عضو بشن
درسته مگه از نظر شما من بهتون بد جواب دادم؟من فقط خواستم بدونید چی به چیه؟
(06-02-2015، 02:59 PM)shadi-25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید سوالم رو اینجا میپرسم میدونم بی ربطه ولی برا مدیران هم خصوصی بفرستم

چرا راحت نمیشه اینجا پست گذاشت ؟ از هر 10 تا مظلبی که میخوام بذارم اگه یکیش ارسال بشه .

دایم خطا میده که پی نوشته نشده !!!

البته باید بین هر پستی که قصد دارین بفرستین فاصله باشه
ممنون آقا فرهاد .میدونم. چون تا حالا کسی کدم رو نزده . ولی برا دلخوشیمون بذار بزنیم .

بین هر پستم 20 - 30 تا پستم فاصله بشه بازم مشکل دارم .
(06-02-2015، 03:16 PM)shadi-25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقا فرهاد .میدونم. چون تا حالا کسی کدم رو نزده . ولی برا دلخوشیمون بذار بزنیم .

بین هر پستم 20 - 30 تا پستم فاصله بشه بازم مشکل دارم .
اگر برای دلخوشیتونه پس همگی لطف کنید کدهای ایشونو بزنید و در مورد پستهات هم به مدیر بصورت خصوصی بگو موفق یاشید
یکی کد منو بفرسته

K 460182777
سیلام از الان میشه پیش بینیو بفرستم؟ Dodgy.gif
(06-02-2015، 03:26 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله ولی بهتره یک ساعت قبل بازی بفرستی تا شارژی ازت کم نشه
(06-02-2015، 03:27 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 03:26 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله ولی بهتره یک ساعت قبل بازی بفرستی تا شارژی ازت کم نشه

تنکس Heart.gif
سلام..کد امروز چی هست؟
بچه ها امروز به من های بای ندادن کیک دادن Biggrin.gif