موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-02-2015، 02:33 PM)irani08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 11:37 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها 780 حتی ارزش امتحان کردن هم نداره دیروز یه بنده خدایی اومد خالی بست 30 تومن گرفتم اونم پشت سر هم همه باور کردن Biggrin.gif
من با اینکه میدونستم همش فیکه خودم با 6 تا خط امتحان کردم همش صفر تومن شارز بود حالا هی شما برید تست کنید Tongue.gif

بیکار نیستم بیام الکی حرف بزنم
از دوازده خطم سه تاشون بردم شارژ
یه ۲۰ دوتا ۵ حالا شما باور نکن مشکل خودته
تو سایت هم نوشته شانس و قرار نیست همه ببرن

پس شما رو خیلی دوست داشته! من هم قبلا چند خط زده بودم و هم دیشب نهایت 1000 شارژ میده و 90 درصد پوچه
(08-02-2015، 02:33 PM)irani08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 11:37 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها 780 حتی ارزش امتحان کردن هم نداره دیروز یه بنده خدایی اومد خالی بست 30 تومن گرفتم اونم پشت سر هم همه باور کردن Biggrin.gif
من با اینکه میدونستم همش فیکه خودم با 6 تا خط امتحان کردم همش صفر تومن شارز بود حالا هی شما برید تست کنید Tongue.gif

سلام

جناب سعید عزیز من خودم یک هفته پیش با 4 تا سیمکارت دوستام کد شانس رو تست کردم 3 تا شارژ 5000 تومنی و یک شارژ 1000 تومنی هدیه داد.ولی دیروز با 4 تا سیمکارت دوستان دیگه کد شانس رو تست کردم فقط یه 1000 تومنی شارژ هدیه داد 3 تای دیگه فقط شانس خودرو سانتافه داد.
(08-02-2015، 02:48 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

جناب سعید عزیز من خودم یک هفته پیش با 4 تا سیمکارت دوستام کد شانس رو تست کردم 3 تا شارژ 5000 تومنی و یک شارژ 1000 تومنی هدیه داد.ولی دیروز با 4 تا سیمکارت دوستان دیگه کد شانس رو تست کردم فقط یه 1000 تومنی شارژ هدیه داد 3 تای دیگه فقط شانس خودرو سانتافه داد.

منم امروز یه هزاری بردم
0212 خدا کند شما و دوستان همیشه در حال تبسم باشید.. 
و انقد مارو حرص ندهید
(08-02-2015، 02:40 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دعوانکنین گلهای بی بی!!

بی بی دعوا نمیکنیم
فقط از خودم دفاع کردم که بعضیا شخصیت آدمو نبرن زیر سوال
بعد فکر کنن ساکت میمونیم و جواب نمیدیم
خب تو شانس داشتی ماشالله و ما ها نداشتیم. تازه مورد بوده به من فقط 500 داده یه موجودی حسابم گرفتم شد 380  Biggrin.gif
شارژ 10000 تومانی همراه اول را 8000 تومان بخرید با ارسال
5 به 201013
اعتبار یادتون نره Shy.gif
بچه ها از 780 کدشانستون ساعت 10شب واردکنید بالای 10000تومن شارژ میدهد
(08-02-2015، 03:05 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب تو شانس داشتی ماشالله و ما ها نداشتیم. تازه مورد بوده به من فقط 500 داده یه موجودی حسابم گرفتم شد 380  Biggrin.gif

مورد 500 بالاست به آبجيم سيصد داده بود... Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif فدات بي بي ما بريم ناهار و به تبسم نمودن ادامه دهيم عصرم بايد منبع بكشيم رو پشت بوم نيستم حالاها ولي نكگارنم نباشيد ميام فوري كه دلتنگم نشيد Biggrin.gif
55 دیگه سیمکارت ندارم. Undecided.gif
پاترسیو. مرسی فردا بهت اعتبار میدم .