موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-02-2015، 01:20 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسانیکه مکالمه رایگان و پیامک رایگان گرفتند در جریان باشند که باید شارژتون صفر باشه تا بتونید استفاده کنید وگرنه اگر شارژ داشته باشید اول از شارژتون کم میشه

من الان 1000 دقیقه و 92 دقیقه رو فعال کردم و درست شد.توی خطم شارژ دارم.ولی زنگ و اس میزنم از شارژم کم نمیشه
خو چجوری فعال کردین؟ چرا برا من تحویل نمیده؟! Sad.gif Undecided.gif
(04-02-2015، 01:26 PM)sogoli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 01:20 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسانیکه مکالمه رایگان و پیامک رایگان گرفتند در جریان باشند که باید شارژتون صفر باشه تا بتونید استفاده کنید وگرنه اگر شارژ داشته باشید اول از شارژتون کم میشه

من الان 1000 دقیقه و 92 دقیقه رو فعال کردم و درست شد.توی خطم شارژ دارم.ولی زنگ و اس میزنم از شارژم کم نمیشه

sogoli خوش اومدی Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(04-02-2015، 01:15 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif ساراشونه اومده  Biggrin.gif   Biggrin.gif   Biggrin.gif     Biggrin.gif   Tongue  Blush.gif

من شارژم دارم رایگانارو هم گرفتم دارم استفاده میکنم اصلا ش کم نمیکنه Cool.gif
(04-02-2015، 01:26 PM)sogoli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما برای 1000 دقیقه مکالمه ده هزار تومن از حسابتون کم کرد یا نه؟
مهلت استفادش چقدره؟
برای 1000 دقیقه دوستان سعی کنید تو روز نزنید اگر زدید با شارژ زیر 5000 هزار و دوم اونایی که کد 92 دقیقه نزده باشند این کد رو بزنن میشه یکساله در غیر اینصورت 30 روزه من کاملا تجربه کردم
من ک 9 تومن داشتم همه رو فعال کردم بجز 92 دیقه هیچیم کم نکرد
من تازه اوووومدم كمك
منم هزار دقيقه رو ميييييخام لطفا يكي كمكم كنه تا حالا از هيچ کدى هم نزدم چکار کنم
بچه ها برا یه خط دیگم هزار دقیقه رواس زدم جوابش نیومد!!!!
کسی هست امروز براش هزار دقیقه فعال شده باشه
این همراه اول واسه بازی منچستر، اس تبریک واس شما اومد؟