موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام به همگی
بخاطر ۱۰۰۰ تومن آخه چرا با هم درگیر شدین
بیاییم یاد بگیریم که بخاطر چیزای ناچیز دوستامونو از خودمون نرجونیم Sad.gif Sad.gif
(04-02-2015، 08:56 PM)babaee.arman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم چرا چند روز مسابقات اینطور شده، من از shahrv و yasin شارژ گرفته بودم توو ماه بهمن و امروز هم شارژ داد
دوستانی که توو ماه بهمن از مسابقات madr و ksafar و aghlk شارژ گرفتن، امروز تونستن دوباره شارژ بگیرن؟

من از ksafar va madr دوباره گرفتم
80503 کدوم مسابقه هستش؟الکی نزنیم بره پاچمون
از همه دوستانی که از من طرفداری کردن فوق العاده سپاسگذارم، خوشحالم که همچین دوستان با معرفت و فهمیده ای تو این انجمن کنارمون هستن Heart.gif
(04-02-2015، 08:55 PM)hosein.h نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 08:52 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفت قبلا جواب دادی الان باید به این سوال جواب بدی :  داری ماشین میخری اقای بنگاه دار باید چند نسخه از قرارداد معامله تنظیم کنه  2تا    3تا   ؟؟

نمیدونم شارژو بده یا نه اما سه نسخه درسته

پاسخ  درست بود اما شارژ نداد فقط امتیاز داد  شهروند بود
(04-02-2015، 08:59 PM)milad ebi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسابقه yasin
(04-02-2015، 09:00 PM)NaZaNiN joon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از همه دوستانی که از من طرفداری کردن فوق العاده سپاسگذارم، خوشحالم که همچین دوستان با معرفت و فهمیده ای تو این انجمن کنارمون هستن Heart.gif

تا #ارتشبد کوروش هست از قرار دادن کد نترسید قرار بدید من از همتون طرفداری میکنم  Biggrin.gif Heart.gif Exclamation
ولی ذخیره شارژی دارم از قبل  Shy.gif
(04-02-2015، 09:02 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه کوروش حرام اگه گرفته باشم  Undecided.gif

یعنی یه 500 هم گیرت نیومد؟چقد ضرر دادی؟
(04-02-2015، 09:02 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 08:59 PM)milad ebi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسابقه yasin