موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
فاطمه نگفتچرا هدیه پس گرفتند????!? Biggrin.gif
(07-02-2015، 01:36 AM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطمه نگفتچرا هدیه پس گرفتند????!? Biggrin.gif

گفت اصلا این شماره به ما ربطی نداشته و زیر نظر ایرانسل نبوده و داخل شبکه مجازی پخش شده بود  Biggrin.gif گفتم چه جالبببب Biggrin.gif
(07-02-2015، 01:34 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 01:32 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 01:29 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من بالاخره اومدم اونم چه اومدنی راستی زنگ زدم اپراتور ایرانسل نتمو دریت نکرد بعنی 2500 از من کم کرد واسه دو روز عبضیا بعد گفت از 4619 استفاده کردی گفتم نه چیههه  Biggrin.gif گفت ظاهرا یه کد تو شبکه های اجتماعی پخش شده منم به رو خودم نیوردم حالا مثلا دارن مشکلمو پیگیری میکنن ولی نتم تمام شد  Biggrin.gif 

فاطمه اومدی؟مگه تو جایی رفته بودی؟ Biggrin.gif
اره دیگه رفته بودم مسافرت و ارشد امتحان داشتم  Biggrin.gif

اها...ایشالا قبول بشی Biggrin.gif
چه جالب!!!!!! مهم اینه زیر نظر هر کی باشه مکالمه یه سال مارو جور کرد :biggrin..gif:
مرسی محمد  Angel.gif

آنیتا مکه برا تو هنو نپریده ?
دوستان یه کمک میخوام خواهش میکنم زودی کمکم کنید باید کد ملیمونو به یه شماره میفرستادیم تا ثبت بشه اون شماره چی بود ؟برا جلوگیری از قطع سیم کارت  Undecided.gif
(07-02-2015، 01:51 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه کمک میخوام خواهش میکنم زودی کمکم کنید باید کد ملیمونو به یه شماره میفرستادیم تا ثبت بشه اون شماره چی بود ؟برا جلوگیری از قطع سیم کارت  Undecided.gif

272...البته اول یه اس خالی بهش بزن
(07-02-2015، 01:47 AM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چه جالب!!!!!! مهم اینه زیر نظر هر کی باشه مکالمه یه سال مارو جور کرد :biggrin..gif:

برا من که پرید نت یه هفته ای هم بهم دوروزه داد Sad.gif
(07-02-2015، 01:54 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 01:51 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

272...البته اول یه اس خالی بهش بزن
اس خالی نه! 1 رو به انگلیسی به 272 ارسل کن.
نه مال من دست نخورده 2 تا 1000 دقیقه و 3 بسته اینترنت Biggrin.gif