موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
75 شارژ دارم اما باز دلم شارررررررژ میخواد
لطفا لینک سایت های دگه رو تو انجمن نزارید Lightbulb.gif
(05-02-2015، 06:35 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رصا مسابقه راه اهن و ذوب اهن هس واس خواهرم اس اومده

سلام

خانم اسماء عزیز امروز شارژ نذاشته مسابقه توپ و تور همراه اول . اگه کد شارژ بازی دیروز رو گرفتین مسابقه رو لغو کنید.
(05-02-2015، 06:32 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 06:18 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها امروز مسابقه پیش بینی هست
یکی جواب بده لطفا

سلام

دوست عزیز امروز مسابقه پیش بینی توپ و تور همراه اول شارژ رایگان نذاشته.فردا برای بازی پرسپولیس احتمال زیاد شارژ رایگان میذاره.

اقا رضا شارژ بازی منچستر و کمبریج رو همراه اول داده یا نه هنوز؟
(05-02-2015، 06:38 PM)Amir Pax نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
75 شارژ دارم اما باز دلم شارررررررژ میخواد

دوست عزیز شارژهای خود را تبدیل به سکه کنید و در بانک نگهداری کنید . اگه این کارو نکنید ایرانسل ازتون میزنه Shy.gif
یاسینولغوکردم دوباره پیام میده چیکارکنم یکی جواب بده Sad.gif
چطور ب سکه تبدیل کنیم
(05-02-2015، 06:47 PM)ariyana نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

laghv yasin
به 8282
(05-02-2015، 06:42 PM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا رضا شارژ بازی منچستر و کمبریج رو همراه اول داده یا نه هنوز؟

سلام

جناب محمد عزیز دیروز پیام تبریک اومد و کد شارژ رو گرفتم و مسابقه رو لغو کردم.
مگه شما هنوز کد شارژ بازی منچستر و کمبریج رو نگرفتین؟
برای بعضی از سیمکارتهای منم پیام تبریک نیومده بود خودم ت 1000 رو فرستادم و کد شارژ رو گرفتم و تکراری هم نبود.
شما هم ت 1000 رو بفرستین ببینید کد شارژ جدید میده یا تکراری؟
(05-02-2015، 06:51 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 06:47 PM)ariyana نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

laghv yasin
به 8282

میزنم امامیگه شماب عضویت درنیامده ایدامابازپیام میده