موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-02-2015، 07:45 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم این 1000دقیقه مکالمه رو ایرانسل  برداشته یا هنوز امیدی بهش هست!

فعلا ک دیگه ب کسی نمیده ب اوناییم ک داده داره پس میگیره Biggrin.gif
(05-02-2015، 07:47 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 07:45 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم این 1000دقیقه مکالمه رو ایرانسل  برداشته یا هنوز امیدی بهش هست!

فعلا ک دیگه ب کسی نمیده ب اوناییم ک داده داره پس میگیره Biggrin.gif

چه بد! البته تقصیر خودمونه خیلی طمعکاریم!
کسی میدونه برنامه اپسان برا اندروید چنده؟
(05-02-2015، 08:15 PM)milad_73e نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه برنامه اپسان برا اندروید چنده؟

اگه منظورتون برنامه ی "آپ" هستش برای اندروید 4 به بالا هستـش
بروبچ هنو شارژ نیومده؟ Huh.gif
Cool.gif
(05-02-2015، 05:40 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه کاستوم رامش رو من تو یوتیوپ دیدم طرف نصب کرد مشکلی پیدا نکرد مدل گوشی گلکسی پاکت هست Biggrin.gif
اون کلاک ورک نمیدونم چیه Undecided.gif

خوب فداي سرت اين گوشيو جانِ من به رفيقت بگو عوض كنه دلم هم زد خيلي ريزه دست گرفتمش خيي عذابه ناموسن اين گوشيو بگيري دست.. گریه cwm كه زده نيست واسش.. البته زياد نگشتم يه نيگاه سطحي انداختم ... ريزه.. گریه
شهروندی رو امروز امتحان نکنین....
من امتحان کردم ندادش.....
پیش مرگ شدم..... Biggrin.gif
Angel.gif
(05-02-2015، 08:46 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بروبچ هنو شارژ نیومده؟ Huh.gif
Cool.gif

نه هنوز
رفت ساندویچ بگیره هنوز برنگشته
همه نگرانشن
مثل همیشه قوانین را رعایت کنید
فقط در مورد شارژ و مسابقات صحبت کنید ممنون
مطالبتون منظم باشه در غیر این صورت پاک میشن
سعبيد cwm همون clock work mode هست.... ببين ميخواي راهنمايي كامل بشي برو فرم xda ب شكل كاملا تخصصي حيف ك شيرازي بازي دارم در ميارم حسش نيست ولي بري اينجا قسمت گالكسي پاكت آموزش بايد باشه... Shy.gif