موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-02-2015، 12:15 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان دو ساعته دارم تو کد های ایرانسل  و سایتش دنبالش میگردم    چه اشتباهی کردیم فعالش کردیم  

درود Heart.gif
والا من فقط به خاطر مهلتش میگم!
وگرنه 1000 دقیقه هم فعال میشه اما به مدت 30 روز، ولی اگه بشه 92 دقیقه رو لغو کرد احتمالش هست 1000 دقیقه رو 1 ساله بده.
اغا برا من نوشته ۹۲ دقیقه برنده شدید ولی کار نمیکنه وقتی زنگ میزنم بازم از شارژم کم میکنه
(04-02-2015، 12:20 PM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اغا برا من نوشته ۹۲ دقیقه برنده شدید ولی کار نمیکنه وقتی زنگ میزنم بازم از شارژم کم میکنه

ستاره 141 ستاره 55 مربع رو بزن ، ببین اعتبار مکالمه داری یا نه
دوستان مگه رایگان نیس این مکالمه؟؟؟
نکنه از شارژمون کم میکنه ک میگید دنبال لغوش میگردید
(04-02-2015، 12:18 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 12:15 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان دو ساعته دارم تو کد های ایرانسل  و سایتش دنبالش میگردم    چه اشتباهی کردیم فعالش کردیم  

درود Heart.gif
والا من فقط به خاطر مهلتش میگم!
وگرنه 1000 دقیقه هم فعال میشه اما به مدت 30 روز، ولی اگه بشه 92 دقیقه رو لغو کرد احتمالش هست 1000 دقیقه رو 1 ساله بده.

من هم منظورم همین بود دو تا خط زدم 1000 دقیقه داره اما  30 روزه
دوستان دقت کردین آمار فارس و سیستان و بلوچستان و مازندران تو سایت زیاده ولی بعضی استانها خیلی کمه :))
حالا دیشب منچستر برد؟ بعده یه گل ندیدم اعلام شه
(04-02-2015، 12:24 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان مگه رایگان نیس این مکالمه؟؟؟
نکنه از شارژمون کم میکنه ک میگید دنبال لغوش میگردید

خب کاری نداره ، امتحان کن اگه یک ریال از شارژت کم کرد بدون مکالمه ات مجانی نیست
(04-02-2015، 12:27 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دقت کردین آمار فارس و سیستان و بلوچستان و مازندران تو سایت زیاده ولی بعضی استانها خیلی کمه :))

نه
دیشب ادمین خبر بدی بهم داد
گفت امروز ویژه بودنت تموم میشه
عذاداری گرفتم
سلام چرا کد 4619 ارور میدده یا دریات میکنه فعال سازی نمیاد؟بیش از 12 ساعته ..