موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این سازمان سنجشم ک کاسبی راه انداخته
25تومن که چیزی نیست
دوستام میگفتن،واسه شرکت تو آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 60تومن دادن
کوروش هخامنش
دعا میکنم قبول شی
حالا اگ های بای ندادن اشکال نداره Biggrin.gif
(04-02-2015، 04:01 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروش هخامنش
دعا میکنم قبول شی

من فعلا لیشانش دارم و سربازم ارشدو تا سراسری در نیام ادامه نمیدم وگرنه الان داشتم دکترا میخوندم  Biggrin.gif
(04-02-2015، 04:01 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کوروش هخامنش
دعا میکنم قبول شی

عاطعه کوروش هخامنش که ننوشته کنکور داره من نوشتممم منننن Biggrin.gif
(04-02-2015، 03:57 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 03:55 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منو اگه سرم رو هم ببرن . به یه های بای 25 تومن پول نمیدم به خدا !!

نترس سر جلسه بهش دادن

منم 25تومن به های بای نمیدم Biggrin.gif
(04-02-2015، 04:02 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انقد پستای بی ربط ندید لطفا
کل گروپ حرفای خاله زنک شده

اگه خاله زنکیه من پایه ام صحبت نظامی کنیم چطوره  Undecided.gif
ولش کنید اینو بفرستید
شارژ هزاری همره اول
k 2113828578 به203060
وای خدا چقدر اسپم Undecided.gif
(04-02-2015، 04:07 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولش کنید اینو بفرستید
شارژ هزاری همره اول
k 2113828578 به203060

ملت عجب حیله گر شدن  Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
(04-02-2015، 04:05 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخ اخ
ببخشید فاطمه جون Biggrin.gif
ایشالله قبول میشی  Angel.gif  Biggrin.gif

خواهش اشکال نداره این ایرانسل که نذاشت دری بخونم اگه بشه شانسی قبول بشم که شانسم ندارم  Biggrin.gif Sad.gif