موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام یعنی ایرانسل هر کاری بخواد میتونه بکنه Undecided.gif بیخود خوشحال شده بودیما Sad.gif
(05-02-2015، 04:22 PM)mohammadamin17 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
اگه از اپ شارژ ایرانسل بگیری بازم به طرفی که با شمارش اپو نصب کردی اسمس میده یا فقط برا شارژ همراه اول اینطوره...؟ اگه کسی در این باره اصلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه
متشکرم

فرقی نمیکنه
ساختار برنامه جوریه که به شماره ی برنامه اطلاع میده
میخواد همراه اول باشه میخواد رایتل یا ایرانسل
شنیدم برنامه آپ هم داره امتیازات بر میداره تو نسخه جدیدش که میخواد بیاد 
حالا چقدر صحت داره باید منتظر باشیم ببینیم چی میشه Dodgy.gif
(05-02-2015، 04:35 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شنیدم برنامه آپ هم داره امتیازات بر میداره تو نسخه جدیدش که میخواد بیاد 
حالا چقدر صحت داره باید منتظر باشیم ببینیم چی میشه Dodgy.gif

پس هر چه سریعتر باهاش شارژ بخرین
بعضي از دوستان تا ترفندي رو گير ميارن
به فردا نكشيده ,تو تمام صفحات اجتماعي و وب سايت ها منتشر ميشه كه خودشون به نون و نوايي برسن ,ديگه فكر نميكنن كمتر صداشو در بيارن كه بشه تا مدت مديدتري ازش بهره برد
خب نسخه جدیدش دانلود نکنید
(05-02-2015، 04:49 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه قدیم از کار میافته  Biggrin.gif حالا من گفتم شنیدم معلوم نیس چی بشه Tongue.gif
مجی در مورد آپ حس ششمم میگه شایعست Biggrin.gif
(05-02-2015، 04:53 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 04:49 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه قدیم از کار میافته  Biggrin.gif حالا من گفتم شنیدم معلوم نیس چی بشه Tongue.gif

Sad.gif Undecided.gif  چ بد...
(05-02-2015، 12:45 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
والا من یه هزار دقیقه گرفتم یه 92 هم گرفتم 600 پیامک هم گرفتم دست نخورده Heart.gif

دوستان دقت کنین شارژای مکالمه ما بیچاره ها که آپ هم نداریم و سیم کارتامونم کمه صفر شده بعد مکالمه رایگان کسایی مثه آقای کرد که روزی 100 هزار شارژ میگیره و آقای مجتبی سره جاشه. به این میگن شانس Biggrin.gif