موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
به منم فقط یه 500 داد Angry.gif
(04-02-2015، 07:50 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی تو بگو !! کدوم به تو داد?? 
به من هیچ کدوم نمیده گریه
1 به 84909 این داد بی بی
اینجا دیگه به پیشکسوت و سرباز مملکت باید ش بیشتری برسه چون سرباز گناه داره  Biggrin.gif وای در پوست خود نمیگنجم شرمنده آجی های من  Biggrin.gif
مجی نداد.ولش کن شارژام رفت.
(04-02-2015، 08:00 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من همون موقع که داش مجتبی کدو گذاشت زدم...شما کی زدی؟

من 3 دقیقه بعد از اینکه جناب مجتبی عزیز کد رو گذاشتن زدم شارژ نداد. Undecided.gif
737604 نمیده Sad.gif
(04-02-2015، 08:02 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا دیگه به پیشکسوت و سرباز مملکت باید ش بیشتری برسه چون سرباز گناه داره  Biggrin.gif وای در پسوت خود نمیگنجم شرمنده آجی های من  Biggrin.gif

جناب کوروش عزیز دلبندم پسوت نه پوست
من 5 تا بیشتر نگرفتم Biggrin.gif
(04-02-2015، 08:02 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا دیگه به پیشکسوت و سرباز مملکت باید ش بیشتری برسه چون سرباز گناه داره  Biggrin.gif وای در پسوت خود نمیگنجم شرمنده آجی های من  Biggrin.gif

نوش جونت داداش...من به شارژ نیاز ندارم..الکی میزنم.. Blush.gif
(04-02-2015، 08:03 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 08:00 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من همون موقع که داش مجتبی کدو گذاشت زدم...شما کی زدی؟

من 3 دقیقه بعد از اینکه جناب مجتبی عزیز کد رو گذاشتن زدم شارژ نداد. Undecided.gif

همون موقع گذاشتم تا 10 دقیقه بعدش منم داشتم میگرفتم