موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هر کی جوابمو بده بهش اعتبار میدما خخخخBiggrin
(06-02-2015، 03:58 PM)ساراشون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کی جوابمو بده بهش اعتبار میدما خخخخBiggrin

جمعه ها تا حالا شارژ نبوده
سلام..آدمین کد شارژ پ کووووو؟
(06-02-2015، 04:15 PM)Hamzeh707 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام..آدمین کد شارژ پ کووووو؟

ادمین نیستش...اگه کد شارژی باشه بین ساعت 5 تا 7 قرار داده میشه
(06-02-2015، 03:37 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها امروز به من های بای ندادن کیک دادن Biggrin.gif

منظورت چیه؟؟؟
سلام..کسی هست؟؟؟
(06-02-2015، 05:13 PM)Hamzeh707 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام..کسی هست؟؟؟

دوست عزیز اینقدر اسپم ارسال نکنین 5 شنبه و جمعه مسابقه شارژ رایگان نداره و فقط اگه باشه پیش بینی فوتباله  Biggrin.gif
(06-02-2015، 05:16 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 05:13 PM)Hamzeh707 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام..کسی هست؟؟؟

دوست عزیز اینقدر اسپم ارسال نکنین 5 شنبه و جمعه مسابقه شارژ رایگان نداره و فقط اگه باشه پیش بینی فوتباله  Biggrin.gif

دوست عزیز این کدی که‌ گذاشتی برا خودته..ما ک چیزی گیرمون نمیاد...:)
ما هم بمون کد میدن..مییگن. باید سه تا از دوستات ارسال کنن..ب درد نمیخوره
اگه بزاره برای بازی رئال و اتلتیکو میذاره البته به نظر من
(06-02-2015، 03:37 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها امروز  به من های بای ندادن کیک دادن Biggrin.gif

سلام خوبی؟ یکی دو روز پیش گفتی از همراه اول اینترنت یه ماهه گرفتی. یه ماهه ۵ گیگ ۱۰ تومن گرفته بودی؟ کدش چیه؟