موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-02-2015، 03:40 PM)asena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 03:32 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 03:26 PM)asena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام    ............سیم کارت جایزه ایرانسل برام اومده..... چه جو ری فعالش کنم..کدی هست؟؟؟   Wink.gif

سلام
ستاره141ستاره1مربع بزن
*141*1مربع Wink.gif

گرفتی ما رو......... Sad.gif
چرا ترو بگیرم
زنگ بزن 700 بهت میگه
[۲/۷،‏ ۱۳:۵۵] h: ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
ﺷﺎﺭﮊ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ ﻭ ﺳﺎﯾﭙﺎ ﺭﻭ ﺍﻻﻥ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ ﺑﺎ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﺕ 1000 ﺑﻪ 203060
[۲/۷،‏ ۱۳:۵۶] h: همراه اول بفرسین تازه گرفتم من
سلام من تا الان خرید بسته اینترنت نداشتم میخواستم بپرسم اگه بخرم مثلا از 555 از شارژ برميداره یا کارت بانکی ?
(07-02-2015، 04:02 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من تا الان خرید بسته اینترنت نداشتم میخواستم بپرسم اگه بخرم مثلا از 555 از شارژ برميداره یا کارت بانکی ?

اعتباری باشه از شارژ
(07-02-2015، 04:02 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من تا الان خرید بسته اینترنت نداشتم میخواستم بپرسم اگه بخرم مثلا از 555 از شارژ

ميداره یا کارت بانکی ?

سلام..از شارژت کم میکنه
اگه بخای از کارتتم کم میکنه،بستگی به خودت داره
فاطمه جون چطور? منظورم این از طریق 555 یا روش دیگه داره
بکس من یه‌ شارژ همراه اول گذاشتم..نوووبت خودتونه..یرانسل بزارید ???????
من با سه تا خطم کد شانس گرفتم از ۷۸۰
یه شارژ ۲۰ تومانی و دوتا ۵ تومانی بردم
حال داد Angel.gif
(07-02-2015، 04:39 PM)irani08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با سه تا خطم کد شانس گرفتم از ۷۸۰
یه شارژ ۲۰ تومانی و دوتا ۵ تومانی بردم
حال داد Angel.gif

سلام  میشه کامل توضیح بدی چجوری از *780# شارژ بگیرم