موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-02-2015، 03:46 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 03:42 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 03:38 PM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 03:33 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها امروز بابت ی های بای400تومنی 25000هزار تومن پول دادم
چقدر گرون

چون از اسمشم معلومه های بای همون hi by جنسش خارجیه بایدم گرون شده باشه خخخخ Biggrin.gif
خخخخخخخخخ
امتحان کارشناسی ارشد داشتم
25تومن دادم ی های بای 400دادن،گداها

حالا خوبه ی چیزی دادن Shy.gif .ایشالا قبول شی

ممنونم
البته هدف خوردن های بای 25 تومنی بود فقط Biggrin.gif Biggrin.gif
(04-02-2015، 03:50 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ازترسم خطمو خاموش کردم ک ایرانسل شارژامو نخورهگریه

اسی تو خطتت رو خ کردی حساب کاربریت تو ایرانول رو نمیتونی خ کنی گرفتی چی میگم؟  Biggrin.gif بخوای نخوای ش رو میخوره میگی نه تست کن  Biggrin.gif
منو اگه سرم رو هم ببرن . به یه های بای 25 تومن پول نمیدم به خدا !!
اسما چاره ای نیس اگ بخواد شارژتو بخوره میخوره ی لیوان آبم Wink.gif روش،ناراحت نباش
(04-02-2015، 03:55 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه دستودل باز!!!!! Biggrin.gif Biggrin.gif
(04-02-2015، 03:43 PM)کوروش هخا منش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 03:33 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقدر گرون

سرگردنه اش تو مریخ بوده این قیمت داده ؟  Biggrin.gif

منم فردا صبح امتحان دارم  Biggrin.gifمن های بای دوس دارم دعا کن به ماهم های بای بدن  Biggrin.gif
(04-02-2015، 03:55 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نترس سر جلسه بهش دادن
هی خدا ایرانسل شارژمو خورد خدا بکشه کسی که گفت ام ام اسه بسته ترکیبی داد خیلی بدید Sad.gif
(04-02-2015، 03:56 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 03:43 PM)کوروش هخا  منش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقدر گرون

منم فردا صبح امتحان دارم  Biggrin.gifمن های بای دوس دارم دعا کن به ماهم های بای بدن  Biggrin.gif

آقا من همین الان یه کارتن های بای خریدم هرکی میخواد به قیمت بسته ای 25هزارتومان به فروش میرسد  Biggrin.gif
(04-02-2015، 03:56 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 03:43 PM)کوروش هخا  منش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقدر گرون

چه همه های بای خور شدن.خشکه بدون چایی پایین نمیره