موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
رضا من شارژمیخامهگریه
(04-02-2015، 05:19 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ميخوام گوشي بخرم!  Biggrin.gif  گوشي مورد علاقمو موندم از بين كدوما انتخاب كنم؟ s3? s4?  G750? p7?  ب سختي قانع شدم كه s3 بسمه فقط يه كار ديگه مونده كه بخرم.. پول !!!!!! پولش مونده فقط  Biggrin.gif      گریه  ناموسن اگه من با اين شارژا يه گالكسي اس 3 نگرفتم  Biggrin.gif  بيايد يكي يكي صف بكشيد فحش بديد  Biggrin.gif    Biggrin.gif وي راست ميگكم خواستن توانستنه ولي...خيلي دير ميشه... تا اون موقع  Undecided.gif  هي

ناموسن منم اندروید میخوام تو پادگان وقت نمیگذره  Sad.gif
یه سوال ...
اگه بخوام یه موضوع جدید بسازم چه جوری ادرسش رو به صورتی که مثلا امضای ادمین دربیارم؟؟/
Exclamation Exclamation
این 780 به من نداد
(04-02-2015، 05:19 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوستان عزیز پیام تبریک بازی دیشب الان برای من ارسال شد.

برای ما هنوز نیومده ...
(04-02-2015، 05:25 PM)sheyda نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال ...
اگه بخوام یه موضوع جدید بسازم چه جوری ادرسش رو به صورتی که مثلا امضای ادمین دربیارم؟؟/
Exclamation  Exclamation

درود
موضوعت رو که ایجاد کردی لینکش رو بردار
بعد تو قسمت امضات متنت رو بنویس بعد متنت رو انتخاب کن و از ابزار بالا پیوند رو انتخاب کن لینکت رو پیست کن و تمام Exclamation
برای منم 203060 اس داد
کد شارژ همراه اولو چطوری وارد میکنن؟؟؟
بچه ها واس من کد شارژ بازی دیشبی اومد Biggrin.gif
(04-02-2015، 05:30 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد شارژ همراه اولو چطوری وارد میکنن؟؟؟

*140*#رمز شارژ #