موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این مکالمه و اس رایگان که سامانه اش ترکیده دلیور نمیشه فیلد میشه  Tongue 
(04-02-2015، 03:03 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوروش جان و سعید جان روز به سختی فرستاده میشه اما من دیشب ساعت 2 فرستادم راحت رفت...اما جوابش نیومد...الان اون کدروزدم که دیدم بدون اینکه پیام بده واسم فعالش کرده...شماهم امتحان کنید
بچه ها برام این پیام اومد

به 2000نفر اولی که به این سوال جواب بدهندشارژ هزار تومانی اهدا میشود
نام ماهواره ای که اخیرا به فضا پرتاب شده چیست؟
1.فجر
2.امید
ارسال به 22145
(04-02-2015، 03:11 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1.فجر
2.امید
ارسال به 22145

واس منم اومد فجرو فرستادم بعد باز ی سوال دیگه داد و خبری از شارژ نبود
(04-02-2015، 03:11 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 03:03 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوروش جان و سعید جان روز به سختی فرستاده میشه اما من دیشب ساعت 2 فرستادم راحت رفت...اما جوابش نیومد...الان اون کدروزدم که دیدم بدون اینکه پیام بده واسم فعالش کرده...شماهم امتحان کنید

مرسی آجی  Heart.gif پس شب سامانه اشون رو میبندم به رگبار إس  Biggrin.gif
(04-02-2015، 03:19 PM)saeedoscar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 03:11 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1.فجر
2.امید
ارسال به 22145

ایرانسل کلاهبردار است به پیامک ها توجه نکن Shy.gif Biggrin.gif

من امتحان کردم شارژ نداد
(04-02-2015، 03:16 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 03:11 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی آجی  Heart.gif پس شب سامانه اشون رو میبندم به رگبار إس  Biggrin.gif

خوااااهش میشه داداشی...آره نصف شب خلوته زودتر میره... Tongue.gif
افرین، درست است.
امتیاز کل: 200
جایزه ویژه: کمک هزینه های 5 میلیون تومانی سفر زیارتی خانوادگی
اولین ماهواره بومی ایران کدام است؟
3- امید
4- سینا
*
لطفا شماره گزینه مورد نظر را به 22145 ارسال کنید
maryami

با 5تا خط بفرستم  Biggrin.gif