موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
منم کلا 2تا خطه ایرانسل دارم,یکی ماله سال 86یکی هم ماله 4سال قبل
سلام..عزیزان. ازمن ازسال85تا حالا که ازش راضی ام Wink.gif
(08-02-2015، 12:06 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 12:01 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیم منم مال 85 میباشد!!!

الف و پ چرا امتیاز معرف و اولین تراکنش رو نمیده؟  Confused  Confused  Confused

تعطیل شد دیگه مث 780 که الان فقط سانتافا میده Undecided.gif

تا ديشب كه ما زديم امتياز تراكنش اول رو داد Biggrin.gif Biggrin.gif
باشه..من نمیدونستم..سیکارتمو یادم نمیاد کی خریدم...خب بچه ها هر کی برنامه آ.پ رو داره..شمارشو بزاره خصوصی.بزنم برای معرف..شارژ گیرش بیاد..بعد منم شمارمو بش بدم..
(08-02-2015، 12:10 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 12:06 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 12:01 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیم منم مال 85 میباشد!!!

الف و پ چرا امتیاز معرف و اولین تراکنش رو نمیده؟  Confused  Confused  Confused

تعطیل شد دیگه مث 780 که الان فقط سانتافا میده Undecided.gif

تا ديشب كه ما زديم امتياز تراكنش اول رو داد Biggrin.gif Biggrin.gif

من پریشب زدم. هم تراکنش اول رو داد. هم معرف رو
ولی دیشب که 4 تا خط جدید زدم هیچکدومو نداد
اين همزه رو من فك كنم ميشناسم مواظب خودتون باشيد  Biggrin.gif  هي مي بينيد چپ و راست ميپرسم از كجايي دليلش اينه دخترا ديگه خودتون ميدونيد  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  
یک پیام از7000اومده که یک هدیه ویژه میده..اگه برا کسی اومده نزنه. که ریسکه.. من زدم ببینم چی میشه..
Lightbulb.gifسلام لطفا فقط در مورد شارژ صحبت کنید خواهشن نمیتونم همش تاپیک ایجاد کنیم بعضیاتون 1000 مطلب ارسال کردین یه موضوع مفید ندارین
(08-02-2015، 12:27 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 12:19 PM)man نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک پیام از7000اومده که یک هدیه ویژه میده..اگه برا کسی اومده نزنه. که ریسکه.. من زدم ببینم چی میشه..

نکنه میخوای جایزه ویژشو خودت ببری کلک Biggrin.gif Biggrin.gif

Biggrin.gif نه خبر شد حتمآمیگم .....جوابش هنوزنیامده..داره کم کم...ترس ورم میداره.. Confused ... Tongue
دوستان هر کسی شارژ فروشی داره یه پیغام خصوصی بده.
لطفا درصد تخفیف هاتون بگید. Angel.gif