موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-02-2015، 06:57 PM)Rasool24 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 06:55 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 06:53 PM)55100111 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یادتونه من گفتم کارمند ایرانسل هستم Huh.gif یادتون هست گفتم دیگه نمیتونید شارژ بگیرید Huh.gif  Biggrin.gif

کارمند ایرانسلی
مدیرعامل نیستی که تصمیم بگیری واسه مسابقات Biggrin.gif برو بگو رئیست بیاد کارمند الکی Biggrin.gif

دو عدد اعتبار ناقابل تقدیم شد Wink.gif

مرسی داداش رسول
جبران خواهد شد  Heart.gif Wink.gif
(04-02-2015، 06:55 PM)virouse نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا جواب سوال مسابقه 84909 چیه؟

گزینه 4
خب سوالشو بذار ببینیم چیه؟!!
نزنید نمیده
به کسایی که قبلا نگرفتن میده فقط
اقا نزنید نمیده میگه شارژ خود رو دریافت کردید
من نگرفتم اما نداد
امتحان کنید ببینید
ks 110 داد فقط Sad.gif
منم زدم میگه قبلا کارت شارژ خودتو دریافت کردی...خو دوباره میخوام...ایرانسل خسیس Tongue
با این حساب امشبم شارژ یوخ؟
(04-02-2015، 07:02 PM)amir.player1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 07:01 PM)NaZaNiN joon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نزنید نمیده
به کسایی که قبلا نگرفتن میده فقط

متن رو آماده کرده بودی فقط اینترش مونده بود نه؟

نه، وقتی نداد تازه تایپیدم Shy.gif Sad.gif Sad.gif