موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-02-2015، 03:11 PM)sahar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها امتیازای چندتا آپو چجوری یکی کنم باهم؟

ديونه يكي كه نميشه بايد 10 روز هرروز تكون بدي وقتي شد 1000 امتياز ميشه بخري... Shy.gif مثلا 5 تا سيمكارت داري 10 روز ميشه 5 تومن/.. هر كدوم جدا جدا ميگيري... Shy.gif Heart.gif
(07-02-2015، 03:11 PM)sahar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها امتیازای چندتا آپو چجوری یکی کنم باهم؟

Iفکر نکنم جمع شن.هرکدومو وقتی به هزار رسید میتونی شارژ بگیری
نیس.شارژ
(07-02-2015، 03:22 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیس.شارژ

روزا اصن تا به حال سابقه نداشته Biggrin.gif داشته خيلي كم الان نه خبري نيست ب زندگيت برس Biggrin.gif Biggrin.gif
(07-02-2015، 02:59 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی امشب شارژ هست دوباره
خبری از 4619 نشد

4619 دلالی بیش نبود  Biggrin.gif
سلام ............سیم کارت جایزه ایرانسل برام اومده..... چه جو ری فعالش کنم..کدی هست؟؟؟ Wink.gif
(07-02-2015، 03:26 PM)asena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام    ............سیم کارت جایزه ایرانسل برام اومده..... چه جو ری فعالش کنم..کدی هست؟؟؟   Wink.gif

خودش فعال میشه  Shy.gif
(07-02-2015، 03:25 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 02:59 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی امشب شارژ هست دوباره
خبری از 4619 نشد

4619 دلالی بیش نبود  Biggrin.gif

میشه بگید دقیقا ۷۰۰ در مورد ۴۶۱۹ چی گفت؟
اگه از طرف ایرانسل نبوده پس از طرف کی بوده این طرح ؟!
(07-02-2015، 03:26 PM)asena نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام    ............سیم کارت جایزه ایرانسل برام اومده..... چه جو ری فعالش کنم..کدی هست؟؟؟   Wink.gif

سلام
ستاره141ستاره1مربع بزن
*141*1مربع Wink.gif
(07-02-2015، 03:32 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
ستاره141ستاره1مربع بزن
*141*1مربع Wink.gif

گرفتی ما رو......... Sad.gif