موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مدیر جون یه قسمتی تو سایت درست کن برای خرید و فروش شارژ
الان من 100 ایرانسل 100 همراه اول میخوام به کی باید بگم؟ Lightbulb.gif
Lightbulb.gif Lightbulb.gif Lightbulb.gif Lightbulb.gif
مازیار برو سایت 780
دنی این همه شارژ میخوای چکار
(08-02-2015، 12:43 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساناز مجی باید بالای 300 از این کد گرفته باشه چون من بالای 150 گرفتم مجی همیشه دوبرابر منه Tongue.gif

کدوم کد؟؟؟ ب منم بگید
این قضیه سایت 780 چیه؟؟؟
ب منم بگییییید
خصوصی پیام بدید اگه میخواین مخفی باشه
(08-02-2015، 01:45 AM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این قضیه سایت 780 چیه؟؟؟
ب منم بگییییید

ن عزیز مخفی موندن نداره،
اول برید ب سایت زیر:

بعد طبق راهنمایی ک خودش داده کد شانس رو ک از سایت گرفتید وارد میکنید.
به صورت رندوم بین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰۰ هزارتومان شارژ میده.
برای اعمال شارژ روی خططتون هم باید با همین سامانه ۷۸۰ ی شارژ بخرید.
(08-02-2015، 01:43 AM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 12:43 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ساناز مجی باید بالای 300 از این کد گرفته باشه چون من بالای 150 گرفتم مجی همیشه دوبرابر منه Tongue.gif

کدوم کد؟؟؟ ب منم بگید
مسابقه کلکل همراه اول هست.
برای شروع کد
k 1304965000
رو بفرستید به ۲۰۳۰۶۷
بعد ب شما ی کد میده، این کدتون رو هر سه نفر ک ارسال کنن بهتون شارژ هزاری میده.
(08-02-2015، 01:56 AM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 01:50 AM)Taghvi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 01:45 AM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این قضیه سایت 780 چیه؟؟؟
ب منم بگییییید

ن عزیز مخفی موندن نداره،
اول برید ب سایت زیر:

بعد طبق راهنمایی ک خودش داده کد شانس رو ک از سایت گرفتید وارد میکنید.
به صورت رندوم بین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰۰ هزارتومان شارژ میده.
برای اعمال شارژ روی خططتون هم باید با همین سامانه ۷۸۰ ی شارژ بخرید.

ممنون
تو سایت زده تراکنش هم انجام بدید میشه
ینی اگه موجودی هم بگیریم شارژ میده؟؟؟!!
خواهش میکنم.
واقعیتش من خودم قبلا موجودی میگرفتم و شارژ میومد ولی ظاهرا جدیدا ک بچه ها تست کردن حتما باید شارژ بخری.
yhn
شارژ همراه اول
K 1786074163
این بفرستید به 203060 بعد کد خودتو بده بفرستند شارژ بگیری
(08-02-2015، 01:55 AM)Taghvi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 01:43 AM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کدوم کد؟؟؟ ب منم بگید
مسابقه کلکل همراه اول هست.
برای شروع کد
k 1304965000
رو بفرستید به ۲۰۳۰۶۷
بعد ب شما ی کد میده، این کدتون رو هر سه نفر ک ارسال کنن بهتون شارژ هزاری میده.

همراه اول من ب 203060 هیچ پیامی ارسال نمیکنه!!!!