موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-02-2015، 06:15 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 03:37 PM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها امروز  به من های بای ندادن کیک دادن Biggrin.gif

سلام خوبی؟ یکی دو روز پیش گفتی از همراه اول اینترنت یه ماهه گرفتی. یه ماهه ۵ گیگ ۱۰ تومن گرفته بودی؟ کدش چیه؟

سلام
همون طرح یه ماهه 2،5 گیگ بود ولی 5،5 گیگ بهم دادن
Emshbm engar sharzh nis
پرسپولیس یکی خورده
(06-02-2015، 02:33 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 02:28 PM)winner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 02:15 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یچیز دیگه این علامت  روی گوشی من میاد اما بیشتر H هست و سرعتش خوبه، پس چرا کامل 3g نیس؟
اینم ب محدوده مربوط میشه؟3g

منم رو گوشیم علامت 3G نشون میده بعضی وقتا هم E ولی بعضیا دیدم H نشون میداده پس به شهر نیست شاید به مدل یا تنظیمات اینترنت گوشی بستگی داره!  Sad.gif

البته حواست باشه تنطیمت باید روی 3جی باشه تا فقط 3جی نشون بده ولی اگر تنظیماتت روی خودکار باشه هر وقت هر کدومش قویتر باشه میاد بالای صفحه
ممنون از راانمایی شما و بقیه دوستانی ک جوابمو دادن
یکی کد منو بفرسته 203060

K 871539839
سلام امروز شارژ نیست؟؟؟؟؟
یکی کمکم کنه توروخدا بیچاره شدم عکسام پاک شده
برنامه vault رکو گوشیم نصب کرده بودم عکسامو توش گذاشته بودم اما حالا نیستش،چیکار کنم چجوری برگردونمسون،
k 871539839
بچه ها نت گوشی م قطع شد ایرانسل کسی بلد باید چه کنم؟
(06-02-2015، 06:37 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پرسپولیس یکی خورده

خدا زیادش کنه Biggrin.gif