موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(08-02-2015، 01:42 PM)ghanea1988 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 01:39 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2015، 01:25 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان زدم شماره جدید نه بمن معرف داد نه به اون شماره Sad.gif

متاسفانه از دیشب اینجور شده
راست میگن بچه ها دیگه کسی آپ نصب نکنه ، نه تنها امتیاز نمیده ، از شارژتون هم میدزده.
اگه بیفته به شارژ کم کردن دیگه نمیتونید غیر فعالش کنید باید شمارتونو عوض کنید

مگه از شارژ کم میکنههه Tongue
آره از شارژ من کم کرد
بابا کم نمیکنه!! 
(08-02-2015، 01:46 PM)ghanea1988 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره از شارژ من کم کرد

چی جورییییییی  Cool.gif Tongue
من کد شانس از 780 گرفتم و وارد کردم جایزه شانس سانتافه+0 شارژ
من نمیخوام سانتافه Biggrin.gif
حالا اگه شارژ یا موجودی نگیرم مشکلی پیش نمیاد؟
(08-02-2015، 01:48 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا کم نمیکنه!! 

از منم که تاحالا کم نکرده که  Biggrin.gif Wink.gif
(08-02-2015، 01:49 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کد شانس از 780 گرفتم و وارد کردم جایزه شانس سانتافه+0 شارژ
من نمیخوام سانتافه Biggrin.gif
حالا اگه شارژ یا موجودی نگیرم مشکلی پیش نمیاد؟

نه مشکلی پیش نمیاد
کم نمیکنه از شارژ.
فقط دیگه به معرف و به اولین تراکنش 1000  امتیازشو نمیده.
ولی همچنان با شیک کردن 100 امتیاز میده و شارژ هم میده.
من امروز هم شارژ گرفتم هم شیک کردم امتیازمو داد.
(08-02-2015، 11:37 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها 780 حتی ارزش امتحان کردن هم نداره دیروز یه بنده خدایی اومد خالی بست 30 تومن گرفتم اونم پشت سر هم همه باور کردن Biggrin.gif
من با اینکه میدونستم همش فیکه خودم با 6 تا خط امتحان کردم همش صفر تومن شارز بود حالا هی شما برید تست کنید Tongue.gif

بیکار نیستم بیام الکی حرف بزنم
از دوازده خطم سه تاشون بردم شارژ
یه ۲۰ دوتا ۵ حالا شما باور نکن مشکل خودته
تو سایت هم نوشته شانس و قرار نیست همه ببرن
دعوانکنین گلهای بی بی!!