موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سیمکارت ایرانسل الان چنده؟
فوووری فووووری فووووری
کسایی که از اپ امتیاز گرفتن و هتوز امتیازشون رو به شارژ تبدیل نکردن سریع شارژ بخرن وترجیحا به چندتا خط متفاوت بزن، الان یکی از دوستام ۱۲۰ هزار داشت همش صفر شد

توضیح:اگه نشد باز حمله نکنین به من فقط قصد اطلاع رسانی بود
(05-02-2015، 02:03 AM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 02:00 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 01:56 AM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا شارژ ایرانسل هم رمز میده؟

اره یک گزینه داره شگفت انگیز شارژ میکنه یک گزینه هم داره رمز میده.

ایکن اولی ک نوشته شارژ مستقیم, من قبلا گرفتم خودش مستقیم خطمو با 140 شارژ کرد
اون یکی هم ک شگفته

دیشب من شارژ که میخواستم بگیرم یک گزینه رمز داشت یک گزینه هم شگفت انگیز.
ولی الان که شما گفتید نیگا کردم مثل قبل شده شگفت انگیز داره و شارژ مستقیم.
اگه خواستید عکس میگیرم میزارم که دیروز به من رمز داده بود.
اگه رمز بده به نظر من بهتره.
(05-02-2015، 02:09 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مینا خانوم
برا من یکی نوشته مستقیم یکی نوشته خرید شارژ

دوستان یه سوال برا خط همراه اول چه اعتباری چه دایمی میشه آپ نصب کرد ؟؟ با فقط مختص ایرانسل؟؟

ممنون

من دایمی هم وارد کردم،میشه.
(05-02-2015، 02:09 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مینا خانوم
برا من یکی نوشته مستقیم یکی نوشته خرید شارژ

دوستان یه سوال برا خط همراه اول چه اعتباری چه دایمی میشه آپ نصب کرد ؟؟ با فقط مختص ایرانسل؟؟

ممنون

اره میشه
نامرد ایرانسل این اینترنت مفتیا ک با 4619 گرفتیمو داره پاک میکنه
من یه گیگ داشتم الن پونصد مگ شد در حالی ک اصا پنجا مگم مصرف نکردم
سلام . بچه ها نگاه کنیید ببینید 4619 از شما هم کم کرده ؟؟منظورم این هست که منی که 900 مگابایت اینترنت مجانی فعال کرده بودم الان که نگاه کرده دیدم فقط 300 مگابایتش داده
(05-02-2015، 10:57 AM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نامرد ایرانسل این اینترنت مفتیا ک با 4619 گرفتیمو داره پاک میکنه
من یه گیگ داشتم الن پونصد مگ شد در حالی ک اصا پنجا مگم مصرف نکردم

خواهشا بچه ها همگی پایه باشید تماس بگیریم 700 دلیل این کارشون رو بپرسیم حق ندارن هدیه ای که دادن پس بگیرن
سلام کسی هس
ای بابا زنگ نزنی 700.واقعا چه ملتی هستیم .صد بار بسته رو فعال کردی حق داره کم کنه خب