موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-02-2015، 12:22 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من امروز خیلی دلتنگ بودم هی خدا چه فاز بدی Undecided.gif
منم همینطور بودم Sad.gif
اصلا انگار اپیدمی شده
(07-02-2015، 12:29 AM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود Blush.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 فکر کنم ما رو شناسایی کردن هم زیاد شارژ میگیریم هم اینا رو فعال گذاشتن برامون مشکوک میزنن Biggrin.gif Tongue.gif

چی بگم والاteeth
5 تاش 1 ساله هستش ولی خط اصلیم که اول 92 دقیقه رو گرفتم دیگه 1 ماه مهلت داد بهش
منم امروز خیلی افسرده بودم گریه
منم امروز حالم گرفته بود.افسرده بودم Sad.gif
رو دوتا سیم کارتم 2 بسته 1000 دقیقه و 3 بسته ایننرنت فعال کردم دست نخورده
مثله اینکه امروز همه افسرده بودن؟

حالا بر عکس من امروز خیلی شاد بودم Biggrin.gif
سلام من بالاخره اومدم اونم چه اومدنی راستی زنگ زدم اپراتور ایرانسل نتمو دریت نکرد بعنی 2500 از من کم کرد واسه دو روز عبضیا بعد گفت از 4619 استفاده کردی گفتم نه چیههه  Biggrin.gif گفت ظاهرا یه کد تو شبکه های اجتماعی پخش شده منم به رو خودم نیوردم حالا مثلا دارن مشکلمو پیگیری میکنن ولی نتم تمام شد  Biggrin.gif 
(06-02-2015، 10:52 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 10:45 PM)lili7365 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امروز هیچ شارژی نیومده!؟ Shy.gif

سلام
پنجشنبه و جمعه معمولا خبری از شارژ نیست
(07-02-2015، 01:29 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من بالاخره اومدم اونم چه اومدنی راستی زنگ زدم اپراتور ایرانسل نتمو دریت نکرد بعنی 2500 از من کم کرد واسه دو روز عبضیا بعد گفت از 4619 استفاده کردی گفتم نه چیههه  Biggrin.gif گفت ظاهرا یه کد تو شبکه های اجتماعی پخش شده منم به رو خودم نیوردم حالا مثلا دارن مشکلمو پیگیری میکنن ولی نتم تمام شد  Biggrin.gif 

فاطمه اومدی؟مگه تو جایی رفته بودی؟ Biggrin.gif
(07-02-2015، 01:32 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 01:29 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطمه اومدی؟مگه تو جایی رفته بودی؟ Biggrin.gif
اره دیگه رفته بودم مسافرت و ارشد امتحان داشتم  Biggrin.gif