موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-02-2015، 04:13 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
آقای عبدللهی بازی دیشب لغو کنیم؟؟ بعد اینو شرکت کنیم؟؟؟

سلام

خانم شبنم عزیز اگه بازی دیشب رو درست پیش بینی کردید لغو نکنید بذارید تا فردا پیام تبریک بده بعد کد شارژ رو دریافت کنید.
دوستانی که بازی دیشب رو درست پیش بینی کردن متاسفانه نمیتونن تو پیش بینی بازی امروز شرکت کنن چون اول باید بازی دیشب رو لغو کنن بعد پیش بینی بازی امروز رو شرکت کنن اگه هم شرکت کنن کد شارژی بهشون تعلق نخواهد گرفت.
(04-02-2015، 04:15 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا کدوم رو بزنم!? آمار کدوم بیشتره

سلام

خانم مینا عزیز آمار برد استقلال بیشتره . 82 درصد
(04-02-2015، 04:14 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ دیروز نگرفتیم هنوز

سلام

خانم فاطمه عزیز اگه پیش بینی بازی دیشب رو درست ارسال کردین متاسفانه نمیتونین برای پیش بینی بازی امروز شرکت کنین اگه شرکت هم بکنین کد شارژ بهتون نمیده.
هنو از بازی دیشبو نداده Sad.gif
من بازی دیشبو شرکت نکردم امیدوارم اروز استقلال ببره
سلام بچها تو مسابقه شرکت کنم چقد کم میکنه؟ Heart.gif
هنوز وقت هست شرکت کنم؟
(04-02-2015، 04:33 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها صاحب آواتار من رو میشناسید  Huh.gif Angel.gif   

سلام

قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران
سلام کوروش. نه من نمیشناسم.
(04-02-2015، 04:32 PM)ساریانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچها تو مسابقه شرکت کنم چقد کم میکنه؟ Heart.gif
هنوز وقت هست شرکت کنم؟

سلام

متاسفانه مهلت شرکت تو پیش بینی بازی امروزش تموم شده .
اشکال نداره فدا سرتون کسی ک فوتبالی نباشه اینه دیگ Shy.gif
امروز ایرانسل ش رایگان نداشت بچها؟ Heart.gif