موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-02-2015، 01:07 AM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 01:01 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من به مدت 4 روز نیستم دارم میرم جایی ارشد هم امتحان دارم دعا کنین منو. اعتبار هم بدین  Biggrin.gif و بعدش ادی دلی کد شارژ بود زودی برام اس کن  Biggrin.gif Tongue.gif

سلام

خانم فاطمه عزیز سفرتون بخیر.انشاءالله کنکور ارشد هم قبول بشین.موفق و سلامت باشید

مرسی آقا رضا  Wink.gif
(04-02-2015، 01:10 AM)fanom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PZ 120 میفرستم میگه کد درخواست شما موجود نیست...پیغام شارژبرنده شدید هم میاد...هربارم که میفرستی 8282 از حسابت کسر میکنه....لغوش کنم بازم میده شارژ اگه بعدا بزنم؟ Sad.gif

???
موفق باشی فاطی جون Heart.gif
fanom قبل سایت 12 باید بزنی ...بعدش کد مسابقه و سوالش عوض میشه
آخ جون فاطی رفت خخخخ
(04-02-2015، 01:50 AM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخ جون فاطی رفت خخخخ

Biggrin.gif Biggrin.gif
چه سکوتی Dodgy.gif Dodgy.gif
دوروزه بی شارژی بیداد میکنه Tongue.gif
با اینکه گوشیم خاموش بود بازم ده هزارتومنو ازم کم کرد.
رفتم تو سایت موجودیمو نگاه کردم دیدم متاسفانه با اینکه خطم خاموش بوده بازم فعال شده، الان ک گوشیو روشن کردم پیامش رسید. Sad.gif
سلام من زدم هیچ پولی کم نشد هزاردقیقه برای یک سال تازه اینترنتم ک قبلا بسته هفتگی داشتم مهلت زمانیم صد روز بود الان شد صدوسی روز میتونم استفاده کنم
دقییقه 83 منچستر 3 تا زده
هورا