موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها همراه تنبل مسابقه پیش بینی نداره امروز؟
(04-02-2015، 08:26 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیلا شهروندت شارژ شد?? به منم کد داد ولی شارژ نشدن. گریه

یکیش شارز شد
به یه خطم گفت قبلا به این سوال جواب دادی باید یکی دیگه جواب بدی که من جوابش ندادم وبیخیال شدم
یه خط دیگمم حوصلم نشد تست کنم Shy.gif
(04-02-2015، 08:27 PM)reflexive نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها همراه تنبل مسابقه پیش بینی نداره امروز؟

دیر اومدی ظهر بود تموم شد استقلال سایپا
(04-02-2015، 08:27 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدیر محترم یک تیم تستر قابل اطمینان تشکیل بده که تست کنند کدها را بعد اعلام کنند اینجوری هم نظم رعایت میشه و هم شارژهای همه بیهوده مصرف نمیشه

داداش اگه هر شب اینجا باشی بچه ها تست میکنن و بعد میگن بگیرید
اما دوستان دقت نمیکنن که قبلا از مسابقه ش گرفتن یا نه 
یا زود قبل از وقت اعلام شده اقدام میکنن و شاکی میشن
Wink.gif
دوستان هم 84909 و هم 80503 شارژ میده و من الان گرفتم
الکیم به کسی توهین نکنید
(04-02-2015، 08:20 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجی پونصدیای من تو راه گم شدن Undecided.gif
به همه سیمکارتام گفت قبلا دریافت کردین  گریه

بی بی فکر کنم شارژای پونصدی منم پیش شارژای تو هستن گریه
shahrvand sharj nadad be man
:(
بچه ها وقتی ش میگیرن شادن کلی قربون طرف که کد گذاشته میرن
حالا یه شب اینجوری شد طرفو بیچاره کردن   Undecided.gif اینکارو میکنید دیگه کسی جرات کد گذاشتن نمیکنه 
(04-02-2015، 08:36 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کی حرف بد زدم?? فقط دارم غصه میخورم  Undecided.gif

منظورم تو نبودی بارونی
کلی دارم میگم
من الان از 737604 
5تا کد گرفتم هیچکدومم 
معتبر نیست نباید به طرف توهین کنیم که
کی این ۷۳۷۶۰۴ گذاشت من دیدم کدو از فروم رفتم با ۱۰ تا سیم گرفتم نیم ساعت وقتم هدر رفتحالا نگا میگنم شارژ نمیشن اعصبمون خورد شد