موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ارسال 1 ب 84909 وبعدش ارسال js 1 ب 8282
شارژ ۱۰۰۰ ایرانسل
یا ابلفضل  Confused
290  Biggrin.gif
وای من تو یه سیمکارتم 50 دارم .. بیچاره تو هنگه!!
هر دو ساعت یه پیغام رو گوشیم میاد منو این همه شارژ داری محاله .. محاله Biggrin.gif
(07-02-2015، 07:01 PM)MOJTABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
360 هزار تومن نبود Biggrin.gif Heart.gif

مجی میگیرمت  Biggrin.gif  حیف 120 تا اپی که نصب کردم شارزاشو میدم داداشم وگرنه الان دوبرابر بودم ولی بازم میگرمت Tongue.gif
ادی این اخرین اسپم بودم اصلا ته دلم مونده بود منو دعوا نکن Undecided.gif
(07-02-2015، 07:00 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 06:53 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه چند شارژ= دارين شما دوتا؟ من 140 تومني حدودا داشتم... 140-50 تومن... يه 80-90 تومنش فروختم يه 40 تومن ديگه دارم...  Confused  شما چي؟

من 290 بیشتر شارز ندارم Sad.gif
راستی شیفت کیبوردم خرابه zh نمیتونم تایپ کنم هی مینویسم شارz

والا از يه روشي ميشد جور كرد جرات نكردم Biggrin.gif چطور 290 شارژ جمع كردي لابد با همون بوقه.. اسمشو نميارم تا كسي سوال نپرسه Biggrin.gif والا يهو هنوز ما پول ده روزمون نگرفيتم ول ميشه ميره Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
من که فعلا 140 تومن بیشترر ندارم Exclamation.gif
فك كنم به ما كه قبلا عضو شديم پونصدي داده حالا هزاري ميده.... به جديدا خيلي بي وفاستو... Undecided.gif

اون يكي ام كه پونصدي نميدونم ميده يا نه به هخر حال مچكر
(07-02-2015، 07:07 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-02-2015، 07:02 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[quote='admin' pid='43296' dateline='1423319373']

درمورد شارژه ديه ميخوام ببينم دوستان چقدري كاسب شدن o.O Biggrin.gif من والا 80-90 يا بيشتر رو پول كردم Biggrin.gif 40 تومن دارم نصفيشم نسيه فروختم Biggrin.gif Biggrin.gif خدا بده بركت Biggrin.gif يه مودم خريدم بقيه شم فعلا دارمش
[/quot]
chetor forokhti :|
????

به سختي Biggrin.gif هيچي بين دوست و آشنايان... به قيمت بازار هم فروختم.. ضرر اصن نميكنم... Shy.gif Biggrin.gif Shy.gif Blush.gif
به من که هر دوتاش نداد تست کردم Rolleyes.gif
بچه ها نزنید چون 20142 کد تکراری میده اون یکی هم به کل به خط جدید هم حتی نمیده Sad.gif
لطفا وقتی میگین شارژ رایگان بگین ک برا کدوم اپراتوره همراه یا ایرانسل
من هیچی شارژ ندارم ب ماام روشاتونو بگین خب Undecided.gif Sad.gif