موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(04-02-2015، 05:48 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه لغوش نکردم
ولی نگفت شارژ بهم میده

پس اگه اینطور باشه کد شارژ بهتون نمیده.بهتره لغوش کنید و پیش بینی بازی بعدش رو شرکت کنید.
(04-02-2015، 05:44 PM)Shabnam Sharifi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای عبدللهی واسه من هنوز پیام تبریک بازی دیشب نیومده به نظرتون چون شارژم صفر بود پیام نداده؟؟ یعنی لغوش کنم؟؟ Sad.gif

سلام

خانم شریفی عزیز شما ت 1000 رو بفرستید ببینید کد شارژ جدید میده یا تکراری؟
دوستان عزیز دوباره اینجا داره شلوغ میشه در مورد همه چیز صحبت میشه به جز شارژ...به ایجا هم سری بزنید ثواب داره ها Biggrin.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبنم تبریک همراه اول یک ساعت پیش اومد
خیلی داره شلوغ میشه اینجا اونم از پستهای تکراری و بی ارزش Lightbulb.gif  1ساعت نبودم کلی صفحه اضافه شد...اینجوری پیش بره اسپم کلا ممنوع میکنم هر کی هم زیاد اسپم بده اخطار اگرم ادامه بده محروم

دیگه خودتون میدونید Tongue Lightbulb.gif
واسه شارژ همراه اول چه کدی رو ارسال کنم؟

نیازمند کد هستیم‎;)‎
(04-02-2015، 06:16 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازی استقلال چی شد؟

خانم مینا عزیز بازی رو استقلال برد.
(04-02-2015، 06:14 PM)النا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Cheqad sholoqe inja Sharj irancelL umad pv begId :(

can you speaking pesian?
بی زحمت فارسی تایپ کن Sleepy.gif
همراه اول مسابقش چیه باز رضا؟؟؟
استقلال برد