موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-02-2015، 11:13 AM)Ahmad Zahedi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا زنگ نزنی 700.واقعا چه ملتی هستیم .صد بار بسته رو فعال کردی حق داره کم کنه خب

والا راست ميگي.. چرا زا من كه يه بار فعال كردم كم نكرده  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  يه 10 باري زدن شاد و خوشحال بعد حالا صفرش كرده من جاي ايرانسل بودم ناموسن هر چي شارژ تو سيمكارت بود ميكشيدم بره يا اگه نبود سيمكارتو مي سوزوندم   Biggrin.gif  چيه  Biggrin.gif

دارم راز خانه ي بهجت دانلود ميكنم ببينم يحتمل طنز هست  Biggrin.gif
ادمين درشو ديشب بستي رفتي بد نباشه چيزي شده Biggrin.gif قفل كتابي زده بودي دمش لامذهب Biggrin.gif
آقا یه سیم کارت نو خریدم !
فقط شهروندی فعاله برای شارژ گرفتن ؟؟
خدا وکیلی ما لب دریا بریم خشک میشه
تا دیروز طرف سر بچه ها کلاه میذاشت واسه شارژ گرفتن هیچیش نمیگفتن ، حالا کامنتای ما پاک میشه
(05-02-2015، 12:34 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا یه سیم کارت نو خریدم !
فقط شهروندی فعاله برای شارژ گرفتن ؟؟

نزن مهدی جان
من زدم گقت محصول درخواستی در دسترس نیست یا همچین چیزی
رضا 1000دقیقه شما مهلت یه ماهه داره یا یه ساله ????
من دیشب 300 مگمو کم کرد امروز کلا صفرش کرد همه ی بسته هامو بسته ب 100 مگ بو هفته هم گرفتم زده برا دو روز بدبختی هستاااا Sad.gifایرانسل دزد 
(05-02-2015، 12:35 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رضا 1000دقیقه شما مهلت یه ماهه داره یا یه ساله ????

سلام

خانم آنیتا عزیز من 2 روز پیش زدم و دو دقیقه بعدش فعال شد. الان مهلتش 364 روزه هستش.
(05-02-2015، 12:38 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیشب 300 مگمو کم کرد امروز کلا صفرش کرد همه ی بسته هامو بسته ب 100 مگ بو هفته هم گرفتم زده برا دو روز بدبختی هستاااا Sad.gifایرانسل دزد 

بزن به حساب شارژايي كه ازش گرفتيم Biggrin.gif والا من از مسابقه هاي اين چند روز اصن شارژ هر چي گرفتم زدم توش گوشيم ميزد شارژ شده ولي هنوز 48 تومنه!!!!!!!!!!!!!!!!! نميدونم چرا.... :|

ولي نيگاه خوشالم Biggrin.gif Biggrin.gif چند شارژ گرفتي ازش خانوم جان؟‌
درود
والا من یه هزار دقیقه گرفتم یه 92 هم گرفتم 600 پیامک هم گرفتم دست نخورده Heart.gif