موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من فقط 90 دقیقه گرفتم اونم الان صفر شده.البته 2 تومنش مونده بود.
بترکی ایرانسل!!!
(05-02-2015، 12:43 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 12:38 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیشب 300 مگمو کم کرد امروز کلا صفرش کرد همه ی بسته هامو بسته ب 100 مگ بو هفته هم گرفتم زده برا دو روز بدبختی هستاااا Sad.gifایرانسل دزد 

بزن به حساب شارژايي كه ازش گرفتيم  Biggrin.gif  والا من از مسابقه هاي اين چند روز اصن شارژ هر چي گرفتم زدم توش گوشيم ميزد شارژ شده ولي هنوز 48 تومنه!!!!!!!!!!!!!!!!! نميدونم چرا.... :|

ولي نيگاه خوشالم  Biggrin.gif  Biggrin.gif  چند شارژ گرفتي ازش خانوم جان؟‌

100 تومن دارم زنگ زدم اپراتور گفتم چرا یه هفته رو دو روز برام زدین گفت بذا 24 ساعت بگذره  Biggrin.gif گفتم اگه نشد اپراتورو به اتیش میکشمممم
سلام
برای من اینترنتم صفر شده بسته مکالمه صفر شده فقط بسته پیامکم مونده برای شماهم این اتفاق افتاده یا شانس منه؟ Sad.gif Undecided.gif
Angry.gif
(05-02-2015، 12:49 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بترکی ایرانسل!!!
من ك كسي رو نداشتم باهاش بحرفم واسه همين نگرفتم اگه ميخواي بيا شمارتا بده خودم ميزنگم باهات 90 دقيقه ميحرفم پاي من والا Biggrin.gif Biggrin.gif گریه گوشي هم نخريديم آخر گریه
عجب آدمايي اند معلوم نيست برنامه اشون چي بوده لامذهبا :v پشيمون شدن Biggrin.gif دارن يكي يكي ميگيرن Biggrin.gif
(05-02-2015، 12:54 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 12:49 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بترکی ایرانسل!!!
من ك كسي رو نداشتم باهاش بحرفم واسه همين نگرفتم اگه ميخواي بيا شمارتا بده خودم ميزنگم باهات 90 دقيقه ميحرفم پاي من والا Biggrin.gif Biggrin.gif گریه گوشي هم نخريديم آخر گریه

خوبه مشورت میکنیم چه گوشی بخریم
این طرح های ایرانسل که با 4619 فعال میشد...همش صفر میشه؟600 مگ داشتم الان کرده300....یعنی همین300هم صفر خواهد شد؟
منم برنامه هام ريخته به هم اون 20 تا برنامه كه نبايد بريزه به هم ريخته بهم اگه خراب شه ناموسن گوشيو ميكوبم سينه ديوار ديگه چون در نياره Dodgy.gif Dodgy.gif
(05-02-2015، 12:57 PM)mohammad1115 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این طرح های ایرانسل که با 4619 فعال میشد...همش صفر میشه؟600 مگ داشتم الان کرده300....یعنی همین300هم صفر خواهد شد؟

شاید
به شانست بستگی داره
(05-02-2015، 12:57 PM)mohammad1115 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا من ک صفر صفر شدهSad.gif