موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ادمین
مرسی کارت درسته
ب زحمت افتادی
خسته نباشی
سلام اون بسته های نت رایگان و پیامک و... ایرانسل کدهارو حذف کرد
چه شود...
4619
راستی دوستان من این چند روز ک چندبار بسته ۳۰۰ مگ رایگان گرفته بودم، همش سوخته فقط ۳۰۰ مگ ش مونده!
برای شما هم همینطوره ؟!
بچه ها900مگ نت رایگان فعال کردم اصلام ازش استفاده نکردم
الان نگاه کردم
شده 300مگ: |
(04-02-2015، 11:15 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 10:07 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا راستشو بگین.  کی شارژ منو وارد کرد؟   من جو گیر شدم شارژو دادم  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif

Biggrin.gif من Tongue.gif تا تو باشی جو گیر نشی

از شما بعید بود.حداقل میزاشتی من وارد کنم.
سلام بر همه شب خوش یک سوال ایا میشه از کدهای روزهای گذشته یا مثلا ماه های گذشته روی یک خط جدید که تا به حال هیچ کدی نزده استفاده کرد یا فقط میشه کدهای روز های گذشته را استفاده کرد?
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Rolleyes.gif Tongue.gif
دوستان ايرانسل داره مكالمه و اينترنت رايگانو قطع ميكنه. يعني ازتون پس ميگيره. الان ديدم همش صفر شده. Sad.gif Sad.gif
yasaminKrj خان یاسمن با این آیدیت بیا محرومیتت پایان یافت لطفا از این به بعد با احترام با کاربران رفتار کن ممنون
(04-02-2015، 11:47 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه شب خوش یک سوال ایا میشه از کدهای روزهای گذشته یا مثلا ماه های گذشته روی یک خط جدید که تا به حال هیچ کدی نزده استفاده کرد یا فقط میشه کدهای روز های گذشته را استفاده کرد?

من مال دی و ابان رو زدم. حرفی از شارژ نزد و فقط مسابقه بود.بازم میتونی 1-2 تا رو امتحان کنی.شاید داد شایدم نه