موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هدیه رو وا نکرده پس فرستاد////پس فرستاد Sad.gif
(05-02-2015، 11:39 AM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا مکالمه صفر شده؟!!!!!! Angry.gif Angry.gif Sad.gif

خوب حتما92دقیقت فعال شده و حذف شده
(05-02-2015، 11:40 AM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هدیه رو وا نکرده پس فرستاد////پس فرستاد Sad.gif

باد اورده را باد میبره
من دوتا نود دقیقه فعال کرده بودم دوتاش صفر شده Angry.gif Angry.gif
مال منم صفر شده
لباز خوبه ازش استفاده کردم
(05-02-2015، 11:53 AM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مال منم صفر شده
لباز خوبه ازش استفاده کردم

سلام

خانم ساناز عزیز برای من فقط حجم اینترنت از 600 مگ به 300 مگ تغییر کرده.1000 دقیقه مکالمه رایگان هم برای من فعاله.
البته اینم بگم خیلی ها خواستن بیشتر از حد مجاز استفاده کنن و تماس با 700 و احتمالا این کدها هک شده باشه وجود داره...فکرکنم دیگه تموم شد
الان استعلام گرفتم صفر شده صبحی 4900ت توش بود ..اونایی استفاده نکردن و دارند سریع تموم کنن
اقا میگم این شارژهای هزاری ایرانسل که میگیریم.باید تو سیم کارت شارژ چقد باشه تا اون هزاری رو بده؟
اون 90 دقیقه و نت هم که پر پر شد :'(
:-$
(05-02-2015، 12:16 PM)milad_73e نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا میگم این شارژهای هزاری ایرانسل که میگیریم.باید تو سیم کارت شارژ چقد باشه تا اون هزاری رو بده؟
اون 90 دقیقه و نت هم که پر پر شد :'(
:-$

اگه منظورت مسابقات ایرانسلن هر مسابقه حداقل 120 تومن کم میکنه