موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-02-2015، 01:46 AM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا فری نت *****ی بیش نیست . ضمنا حرام است ...
برا من 222 مگ نت مونده و 1000 دقیقه مکالمه و 300 اس ام اس . مهلتش هم 29 روزه ...

بحث حرام و حلال باشه که الان ایرانسل بسته ها رو پس میگیره!
پس همونام حرامن
فری نت خو مث آب خوردنه
.
.
.
.
.
.
.
الکی مثلا من هکرم خخخخ
نه والا محمد 23 دارم البته 4 تا داداشم داره ولی فعال نکرده 3 تاهم جایزه اومده ولی درخونه ما نیومده اگه جایزه خط داداشم بیاد کلا میشه 34 البته فعلا که 23 هست
من فردا میرم یه سیم دیگه بگیرم ... چ مسابقاتی فعاله برای سیم کارتایی ک تا حالا نگرفتن ؟
(05-02-2015، 01:48 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 01:44 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید

هر نفر میتونه فقط 10تا سیمکارت به نام خودش داشته باشه...هر کدوم هم که یک جایزه داشته باشه کلا میشه 20تا Confused
پس بقیش از کجاست؟ Undecided.gif

من خودم دوتا دارم سه تا هم خونواده 5 تا ایرانسل با کمک دوستام میشن نزدیک 10تا.
الانم سیصد تومن ش ایرانسل دارم.
با برنامه اپ هم برای همراه اولم شارژ میگیرم.
قابل توجه دوستانی که اپ دارن اگه شارژ همراه اول بخرن یه پیام برای صاحب خط هم میره ولی اگه شارژ
ایرانسل بخرین نمیره.
تازگی هم رمز شارژ میده.

برا شارژ ایرانسل هم رمز میده؟
دوستان میشه هدیه ی سیم کارت ایرانسل رو نگیرم ؟؟
چجوری ؟
(05-02-2015، 01:58 AM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میشه هدیه ی سیم کارت ایرانسل رو نگیرم ؟؟
چجوری ؟

چرا نشه به 1112 اس ام اس نمی زنی
(05-02-2015، 01:56 AM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره یک گزینه داره شگفت انگیز شارژ میکنه یک گزینه هم داره رمز میده.
(05-02-2015، 02:00 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-02-2015، 01:56 AM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره یک گزینه داره شگفت انگیز شارژ میکنه یک گزینه هم داره رمز میده.

ایکن اولی ک نوشته شارژ مستقیم, من قبلا گرفتم خودش مستقیم خطمو با 140 شارژ کرد
اون یکی هم ک شگفته
مینا خانوم
برا من یکی نوشته مستقیم یکی نوشته خرید شارژ

دوستان یه سوال برا خط همراه اول چه اعتباری چه دایمی میشه آپ نصب کرد ؟؟ با فقط مختص ایرانسل؟؟

ممنون