موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کسی هست 90 دیقه رو فعال کرده باشه بعدش هم 1000 دیقه رو
ازش شارژ هم کم نکرده باشه؟؟؟؟؟
(04-02-2015، 03:24 AM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 03:16 AM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها الان کد 1000 دقیقه رو  در سیم کارت شارژ صفر زدم  برای من فعال شد  ولی 30 روزه

و قبلش به غیر 3751 همه کد زده بودم

92 دیقه هم فعال کرده بودی قبلش؟؟؟
شارژ هم داشتی و کم نکرد؟؟؟؟

(04-02-2015، 03:26 AM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی هست 90 دیقه رو فعال کرده باشه بعدش هم 1000 دیقه رو
ازش شارژ هم کم نکرده باشه؟؟؟؟؟

بله قبلش 92 دقیقه فعال و کمی استفاده کرده بودم         ولی شارژ صفر
1000 دقیقه 1 ساله هست حالا یا 30 روزه؟؟؟؟
واس من ک هنو اسش نیومده ک فعال شه Undecided.gif
برا منم هر چی میزنم تحویل نمیشه
یکی از بچه ها میگفت با گوشی ساده تحویل میشه
(04-02-2015، 03:32 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الان برای سیم کارت دومم خواستم بزنم شلوغ شده باید صبر داشته باشی مثلا 1 ساعت دیگه
(04-02-2015، 03:35 AM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-02-2015، 03:32 AM)KING نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من الان برای  سیم کارت دومم خواستم بزنم شلوغ شده باید صبر داشته باشی مثلا 1 ساعت دیگه

ب شرطی حتمی باشه ک بده بعد با خیال راحت صب میکنم Shy.gif
(04-02-2015، 03:34 AM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا منم هر چی میزنم تحویل نمیشه
یکی از بچه ها میگفت با گوشی ساده تحویل میشه

صحت نداره
من با تبلت زدم
با گوشی ساده هم زدم
بستگی به خلوتی یا شلوغی خطا داره
ا 200 کم کرد ولی اس نیومد Undecided.gif
آقا مهدی(mahdihamdi75) شما به رایگان هم 92 دقیقه رو فعال کردی، هم 1000 دقیقه ؟
بعد مدت 1000 دقیقه برای شما چقدر بود ؟ یکسال یا یک ماه ؟