موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-02-2015، 01:40 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطفا سه نفر این کد رو بزنید
k 525521918

همه دوستانی ک اینجان تقریبا این کدا رو فرستادن
هر نفرم 1بار میتونه بفرسته
پس ب کارت نمیاد اینجا گذاشتن
الکی وقتت تلف میشه
(06-02-2015، 02:00 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ، اینجا کسی با ایرانسل به اینترنت وصل میشه ؟
از دیروز تا حالا سرعت اینترنتم خیلی پایین اومده ، برای شما هم همینطوره ؟

بله یک وقتهایی اینجوری میشه البته بیشتر اوقات
(06-02-2015، 02:06 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2015، 02:00 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی الان خیلی خیلی سرعت پایین اومده ، یادم نمیاد با 3g تا حالا انقدر سرعت پایین بوده باشه
(06-02-2015، 02:06 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه سرعت اینترنت من خیلی بالاس H هستش لابد شما در منطقه ای هستی ک E هست واسه همین ضعیفه
جالبه همین الان سرعت رفت بالا !
یچیز دیگه این علامت روی گوشی من میاد اما بیشتر H هست و سرعتش خوبه، پس چرا کامل 3g نیس؟
اینم ب محدوده مربوط میشه؟3g
به من تازه وارد هم یه یاری برسونین ممنون میشم

k 1326695810
(06-02-2015، 02:15 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یچیز دیگه این علامت  روی گوشی من میاد اما بیشتر H هست و سرعتش خوبه، پس چرا کامل 3g نیس؟

چون احتمالا تازه در شهرتون نت ایرانسل تری جی شده و ضعیفه و کم کم بهتر میشه
(06-02-2015، 02:15 PM)فرشته123 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یچیز دیگه این علامت  روی گوشی من میاد اما بیشتر H هست و سرعتش خوبه، پس چرا کامل 3g نیس؟

منم رو گوشیم علامت 3G نشون میده بعضی وقتا هم E ولی بعضیا دیدم H نشون میداده پس به شهر نیست شاید به مدل یا تنظیمات اینترنت گوشی بستگی داره!  Sad.gif
سلام.آقا رضا من هنوز شارژ برد استقلال رو بهم نداد!
چکار کنم, نمیتونم دیکه امروز تو این پیش بینی شرکت کنم!?