موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول با جایزه شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
الان یکی میگه 10 تومن کم شده یکی میگی کم نشده
اونایی که میگن کم نشده عکس گرفتن گذاشتن

دلیل کم شدن از شما چیه؟؟ ام ام اس؟ یا 1000 دیقه مکالمه؟؟ قبلش 92 دیقه رو هم فعال کرده بودید؟؟
(04-02-2015، 02:16 AM)بابا نفسی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من زدم هیچ پولی کم نشد هزاردقیقه برای یک سال تازه اینترنتم ک قبلا بسته هفتگی داشتم مهلت زمانیم صد روز بود الان شد صدوسی روز میتونم استفاده کنم

ولی واقعا این طرح هزار دقیقه برای یک سال واقعا طرح خوبی بود، حیف شد بهش نرسیدیم.
بچه هامنم فردا امتحان ارشد دارم تروخدا دعام کنین
(04-02-2015، 02:20 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان یکی میگه 10 تومن کم شده یکی میگی کم نشده
اونایی که میگن کم نشده عکس گرفتن گذاشتن

دلیل کم شدن از شما چیه؟؟ ام ام اس؟ یا 1000 دیقه مکالمه؟؟  قبلش 92 دیقه رو هم فعال کرده بودید؟؟

من با اون کد دروغی ام ام اس(g3751) ازم کم شد.
من اون طرح هزار دقیقه رو نزدم.
ولی انصافا هر چی فکرشو میکنم قابل هضم نیست ک چرا یکسال مکالمه رایگان داده !!!!!!!!!
به هر حال دوستانی هم ک گرفتن نوش جونشون.
خب مگه هزار دیقه مهلتش تموم شده
اگ 92 دیقه فعال نکردی 1000 دیقه رو بزن میگن کم نمیکنه
البرت جان ازمن ک کم نکرد من هزاردقیقه روفعال کردم بااینترنت رو
فکرنکنم تموم شده باشه باید پیامتون موفق باشه تا فعال شه
(04-02-2015، 02:23 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب مگه هزار دیقه مهلتش تموم شده
اگ 92 دیقه فعال نکردی 1000 دیقه رو بزن میگن کم نمیکنه

ن آلبرت جان، متاسفانه من نود دقیقه رو فعال کردم از قبل.
از من همه فعال غیر 1000 دیقه اونم بچه ها گفتن نزنیم که پول کم میکنه چون 92 دیقه رو فعال کردیم
(04-02-2015، 02:25 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از من همه فعال غیر 1000 دیقه اونم بچه ها گفتن نزنیم که پول کم میکنه چون 92 دیقه رو فعال کردیم

ولی بازم بنظرم برا کسی ک استفاده داره ده هزارتومن می ارزه، من خودم زیاد با موبایل حرف نمیزنم وگرنه فعالش میکردم.
من اگه طرحی بود نود دقیقه یک سال اونو فعال میکردم، تازه شاید اضافه هم می آوردم.  Biggrin.gif